• Informacje na temat:

  dzień chłopaki

Artykuły na temat: dzień chłopaki
 • "Dziewczyna i chłopak": Co się stało z serialowym rodzeństwem?

  ...miał do czynienia z zawodowym teatrem, sceną i telewizją. Pamiętam, jak dzień przed wyjazdem do Warszawy na plan, babcia podarowała nam dwa podobne sweterki, własnoręcznie wydziergane na drutach(...), że zarabiali 600 zł za dzień zdjęciowy. Za zarobione pieniądze, rodzice kupili dużego fiata, ale musieli dużo do niego dołożyć. Po zakończeniu zdjęć do serialu tylko raz wrócili na plan. W 1980 roku...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Julia Wróblewska pokazała nowego chłopaka! Zdobyła się na wyznanie!

  Zaczynała swoją przygodę z filmem jako mała dziewczyna w filmie "Tylko mnie kochaj". Z dnia na dzień stała się w Polsce gwiazdą i potem dorastała na oczach widzów w serialu "M jak miłość".  Z wiekiem jednak zaczęły pojawiać się u niej problemy i okazało się, że gwiazda niezbyt dobrze radzi sobie z ogromem popularności. Na początku roku 2019 roku wyznała, że przeszła załamanie nerwowe...

 • Sam Smith rozstał się z chłopakiem

  Raptem miesiąc trwał romans wokalisty Sama Smitha z modelem Jonathanem Zeizelem.

 • "Na Wspólnej": Chłopak z Londynu

  Dzień przed ślubem Danuty (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) w ich mieszkaniu zjawi się Ola (Marta Wierzbicka) w towarzystwie nowego chłopaka - ciemnoskórego Petera (Wiktor Bagiński). Zimińscy doznają szoku, ale nie dadzą tego po sobie poznać. Ich zdumienie będzie jeszcze większe, gdy następnego dnia gość z Londynu zakomunikuje im, że - patrząc na ich miłość, zrozumiał, ile Ola dla niego...

 • "Nerd": Jak żyć bez internetu?

  W Łodzi kończą się zdjęcia do filmu "Nerd", opowiadającej historię młodego chłopaka uzależnionego od internetu.

 • "Dziewczyna i chłopak": Kochanie, zgłosiłem dzieciaki

  ...frajdę z dotykania dekoracji i nawet kilkugodzinny dzień pracy na planie wcale nam nie przeszkadzał. Nie zwracaliśmy zupełnie uwagi, że niemal codziennie zmieniano scenopis oraz dialogi i musieliśmy ich...

 • Wojciech Zieliński: Każdą rolę traktuję jakby była ostatnią

  Wojciech Zieliński znany z serialu "Lekarze" oraz filmów "Chrzest" i "Kamienie na szaniec" do każdej roli długo się przygotowuje. - Najtrudniejszą rolą była moja pierwsza, kiedy grałem autystycznego chłopaka - ujawnił.

 • Paweł Rabiej z chłopakiem na balu dziennikarzy

  Paweł Rabiej (47 l.), wiceprezydent Warszawy, na balu dziennikarzy pojawił się ze swoim chłopakiem Michałem Cessanisem, dziennikarzem, obecnie zastępcą redaktora naczelnego "National Geographic Traveler" i reporterem "Dzień dobry TVN".

 • Paramore: Hayley Williams zaręczona

  W Nowy Rok Hayley Williams weszła jako osoba zaręczona. Wokalistka grupy Paramore przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Chada Gilberta z zespołu New Found Glory.

Zdjęcia na temat: dzień chłopaki
Wideo na temat: dzień chłopaki
 • Uczestniczka „#Supermodelka Plus Size" porzucona przez chłopaka. "Wyszedł i już nie wrócił"

  W trzecim odcinku „#Supermodelki Plus Size” jednym z zadań, z którym będą się musiały zmierzyć uczestniczki programu, jest pokaz sukien ślubnych Violi Piekut. Jak się jednak przekonamy założenie białej, bajecznej kreacji nie zawsze kojarzy się ze spełnieniem największego marzenia i najszczęśliwszym dniem w życiu. Czy Monika poradzi sobie z zadaniem?

 • Dzień w Juriewie

  Luba, piękna śpiewaczka operowa wraz z synem odwiedza swoje rodzinne miasto. Kilka lat temu opuściła Rosję i poświeciła się karierze. Osiągnęła międzynarodowy sukces i podbiła sceny Londynu, Mediolanu, Paryża? Zanim na zawsze opuści kraj, chce po raz ostatni zobaczyć Juriewo. Powrót do domu ma być symbolicznym pożegnaniem z Rosją. Juriewo mieści się gdzieś na końcu świata, pośrodku niczego. Przez całe lata miasto nie zmieniło się, jakby czas zatrzymał się w miejscu. Na twarzach ludzi maluje...

 • Maja Sablewska o powrocie do byłego chłopaka i plotkach na swój temat

  Jastrzębska, ostatnio na portalach internetowych pojawiła się informacja, że były chłopak Mai Sablewskiej chciałby do niej wrócić. Jak zareagowała na te plotki sama zainteresowana? W "Dzień Dobry TVN" Sablewska opowiedziała o tej sytuacji. - Trzeba mieć szacunek do wszystkich i odpowiedni dystans - wyjaśniła. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: dzień chłopaki
 • Re: Amanda Bynes wraca na odwyk!

  Hej chłopaki co robicie ? No co robicie powiedzcie mi ! Jestem ciekawskim sąsiadem interii od lat dlatego pytam co robicie co robicie ? Jaki dzisiaj jest dzień ?

 • Re: ​Księżna Meghan na niepublikowanych wcześniej zdjęciach!

  Na uczelni profesor opowiada jak byk co dzień potrafi zapłodnić krowę , panie z przodu głośniej żeby ci z tyłu słyszeli a z tyłu chłopaki proszę podać czy z tą samą krową ???

 • Re: "Na dobre i na złe": Pani doktor i pan salowy, czyli mezalians w Leśnej Górze!

  wczoraj miałam trudny dzień bo byłam nie wyspana i miałam coś do załatwienia na mieście i nie zdążyłam się umalować tylko przebrać w normalne spoko ciuchy po czym chodziłam po mieście strasznie nie(...) w ten sposób ze będę chodzić częściej bez makijażu niż w makijażu bo w tedy chłopaki wiedza ze nawet dziewczyna bez makijażu jest ładna i ma większe powodzenie niż ta umalowana

 • Re: Chłopaki nie płaczą

  tylko nie wiem dlaczego odstawili Plebanie tez przedstawiała pewne wartości, dali za to szmire jaką każdy ma n a co dzień czyli galerie.

 • Re: Chłopaki nie płaczą

  " Ludzie chyba zdają sobie sprawę, że podpisywane umowy mają klauzulę tajności. Ujawnienie moich zarobków i propozycji jest niezgodne z prawem" Dalej płaćmy abonament TV ,ku chwale takim nieudacznikom jak Rysio . 11 tyś. za dzień zdjęciowy...Czemu tajne skoro wiadomo ile zarabia prezydent?

 • Re: Słoneczny dzień, śmiech dzieciaków - gdy...

  Chłopaki znajdą halugrzybki i odpłyną

 • Re: Przełomowy dzień

  wątek. Nina mi w ogóle nie podeszła(w tym konkretnym odc). ta ostatnia scena jak chłopaki wychodzą a ona stoi w tym klubie... co to miało być?