• Informacje na temat:

  dzień dobry tvn big brother

Artykuły na temat: dzień dobry tvn big brother
 • "Big Brother 2": Co zrobi z wygraną?

  Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję "Big Brothera" w TVN7. W poniedziałek rano zwycięzca reality show gościł w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Tam zdradził, co zrobi z wygranymi pieniędzmi. Jego odpowiedź była dość przewrotna.

 • Startuje "Big Brother 2"!

  ..."Big Brother" wraca do telewizji z drugim sezonem. Nowe odcinki reality show będzie można oglądać w TVN7 już od piątku, 13 września. Fani programu muszą się jednak przygotować na pewne zmiany w jego emisji.

 • "Big Brother 2": Nowi uczestnicy w programie

  Do ekipy "Big Brothera" dołączyły dwie osoby. Jedną z nich wybrali dotychczasowi mieszkańcy, druga natomiast została wyłoniona poprzez głosowanie widzów. Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czachora namieszają?

 • "Big Brother": Uczestnicy pobili się

  Mieszkańców Domu Wielkiego Brata czekała w środę kolejna niespodzianka. Tym razem musieli ugościć utytułowaną zawodniczkę boksu Joannę Jędrzejczyk. Jej wizyta sprawiła, że uczestnicy "Big Brothera" się pobili!

 • "Big Brother": Tak się bawiła zwyciężczyni

  Szósta edycja "Big Brothera" to już przeszłość. W niedzielę, 16 czerwca, w show triumfowała Magda Wójcik. Na jej wyjście z domu Wielkiego Brata szczególnie czekał Oleh Riaszeńczew, programowy chłopak Madzi, ponieważ mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Oleh powitał Magdę kwiatami. Później spędzili razem długą noc.

 • "Big Brother": Urodziła się jako chłopiec?

  W ostatnich dniach w sieci huczy od domysłów na temat płci jednej z uczestniczek "Big Brothera". Niektórzy twierdzą, że Magda Wójcik urodziła się jako chłopiec i przeszła operację zmiany płci. Sama uczestniczka od pewnego czasu podsyca te plotki. Do zmiany płci przyznała się nawet wprost. Ale czy rzeczywiście kiedyś była mężczyzną? Jej programowy chłopak Oleh Riaszeńczew nie ma wątpliwości, jaka...

 • ​"Big Brother 2": Uczestnik odpowiada na zarzuty o molestowanie

  Mateusz Sławiński to uczestnik, który podczas ostatniej "Big Brother Areny" opuścił dom Wielkiego Brata. 26 listopada był gościem programu: "Dzień Dobry TVN", gdzie odniósł się m.in. do kierowanych w jego stronę zarzutów o molestowanie.

 • "Big Brother": Bliźniaczki uczestniczkami drugiej edycji! Kto jeszcze?

  Już w piątek, 13 września, na antenie TVN7 zadebiutuje druga edycja reality show "Big Brother". W nowym sezonie widzów czeka sporo zmian, zarówno jeżeli chodzi o dni emisji poszczególnych odcinków, jak i o samą formułę programu. Gabi Drzewiecka, nowa prowadząca Big Brothera, w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" uchyliła nieco rąbka tajemnicy.

 • "Big Brother": Pierwszy wywiad Magdy Wójcik po zwycięstwie

  Magda Wójcik jest zwyciężczynią szóstej edycji reality show "Big Brother". Laureatka programu już w poniedziałek, 17 czerwca, z samego rana zasiadła na kanapie w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała tam o swoich emocjach po wygranej oraz o planach na przyszłość. Zdradziła także, na co zamierza wydać nagrodę 100 tysięcy złotych.

 • "Big Brother": Wiemy, kto zastąpi Woźniak-Starak

  Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą jesiennej edycji "Big Brothera". Znana z "Dzień Dobry TVN" dziennikarka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak, która ze względu na osobistą tragedię zrezygnowała z prowadzenia reality-show.

Wideo na temat: dzień dobry tvn big brother