• Informacje na temat:

  dzień dobry tvn top model

Artykuły na temat: dzień dobry tvn top model
 • Kto zostanie "Top Model"?

  W środę, 1 grudnia, w finałowym odcinku "Top Model. Zostań modelką" zobaczymy trzy kandydatki do zwycięstwa w programie na wybiegu, podczas sesji oraz na planie zdjęciowym reklamówki. Która z nich zostanie "Top Model'?

 • Mateusz Maga: Nowa piosenka "Na chwile" w "Dzień dobry TVN". "Mandaryna była lepsza"

  W studiu "Dzień dobry TVN" nową piosenkę "Na chwile" zaprezentował Mateusz Maga, uczestnik programów "Top Model" i "Agent - gwiazdy".

 • Bartosz Węglarczyk nie poprowadzi już "Dzień Dobry TVN"

  Nie zobaczymy już na małym ekranie duetu Kinga Rusin - Bartosz Węglarczyk. Popularny dziennikarz nie będzie współprowadzącym magazyn "Dzień Dobry TVN". "Po ośmiu latach pora na zmiany" - oświadczył Węglarczyk.

 • Patty w "Dzień dobry TVN": Wiemy, kim jest "gitarzystka"!

  ...w ten sposób naturalność biustu dziewczyny. "Angeli, i znów wywołałaś burzę" - piszą na Facebooku fani modelki. Zobacz występ Patty i Angeliki w "Dzień dobry TVN": Dzień Dobry TVN/x-news Sprawdź(...)Przypomnijmy - młoda wokalistka Patty, nowa podopieczna Adama Konkola, wystąpiła w programie "Dzień dobry TVN" z utworem "Krzyk". Występ stał się hitem internetu za sprawą towarzyszących wokalistkce...

 • Nowe propozycje telewizji TVN

  Telewizja TVN szykuje wiele nowości w kolejnym sezonie. Jedną z nich będzie program "Top Model. Zostań modelką".

 • "Top Model": Nietypowa sesja

  Pobudka w domu "Top Model", poranna kawa i czas na kolejne zadanie. Tym razem dziewczyny pod okiem Martyny Wojciechowskiej uczyły się jak dobrze wypaść przed kamerą. Tylko na pozór było to łatwe, bo w czasie odpowiedzi na "trudne pytania" ich uwagę skutecznie rozpraszał trzymany na rękach wąż boa, legwan lub skorpion. Kto poradził sobie najlepiej z tym zadaniem?

 • Gwiazdy TVN-u graficiarzami

  Telewizja TVN przygotowała spot reklamowy promujący nową, jesienną ramówkę stacji. Tym razem gwiazdy TVN-u występują w rolach graficiarzy.

 • Piosenka z reklamy TVN 2019. Kto ją wykonuje? To hit Major Lazer (wideo, tekst)

  ..."Powerful", czyli hit zespołu Major Lazer, w którym śpiewają Ellie Goulding i Tarrus Riley, to piosenka ze spotu promującego ramówkę TVN-u na jesień 2019 roku.

 • Stracił stanowisko przez pracę w TVN-ie?

  Bartosz Węglarczyk, jeden ze współprowadzących poranny program "Dzień Dobry TVN", nie jest już szefem działu zagranicznego "Gazety Wyborczej".

 • Cztery nowości w jesiennej ramówce TVN-u

  Cztery nowości znajdą się w jesiennej ramówce TVN-u. Oprócz dwóch nowych seriali - "Aż po sufit" i "Singielki" - widzowie stacji będą mogli od września oglądać nowy talent show "Aplauz, Aplauz". Na antenę w nowym cyklu wróci również Anna Maria Wesołowska.

Wideo na temat: dzień dobry tvn top model
 • Michael Mikołajczuk odpadł z "Top Model" przez arogancję

  Michael Mikołajczuk odpadł z programu "Top Model". Dlaczego nie zgadza się z decyzją jurorów? Joanna Krupa stwierdziła, że model jest arogantem. - Tak naprawdę taki nie jestem. Jestem normalnym chłopakiem, spokojnym. Trochę mnie emocje poniosły. Niesłusznie odpadłem. Myślałem, że będę dłużej w programie - wyjaśnił w "Dzień Dobry TVN". Czy jego mama uważa, że model jest zbyt pewny siebie? (Dzień

 • Zwyciężczyni "Top Model" promuje siostrę bliźniaczkę!

  Zuzanna Kołodziejczyk postanowiła pokazać swoją siostrę bliźniaczkę, która namówiła ją do wzięcia udziału w show. Dziewczyny przekonują, że nie ma między nimi rywalizacji, a mniej znana Tamara nie zazdrości popularności Zuzie.(Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Uczestniczka "Top Model" o swoich sztucznych pośladkach

  wystrzegać. "Po powiększeniu pośladków nie można robić zastrzyków domięśniowych" - podkreślił. (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)(...)Uczestniczka I edycji programu "Top Model" Paulina Pszech zdradziła, dlaczego zdecydowała się na powiększenie pośladków, wszczepiając sobie sylikonowe implanty. "Miałam kompleksy, dokuczali mi

Dyskusje na temat: dzień dobry tvn top model
 • Re: ​Karolina Korwin Piotrowska ostro o "Zniewolonej". "Banalny, przewidywalny, kiczowaty"

  na TVN od rana do nocy: Dzień dobry TVN, Ukryta prawda, Szkoła, Szkoła, Szpital, Szpital, 19+, 19+, Kuchenne rewolucje, Ukryta prawda, Fakty, Sport, Pogoda, Uwaga, Doradca smaku, Na Wspólnej, Milionerzy, Top model, Kiler, Stylowy projekt, Uwaga, Moc magii - i dalej w kółko jedno i to samo. Oczywiście wszystko to są powtórki po raz kilkunasty. Np kuchenne rewolucje odcinek 5 z 2015 roku. Stan na