• Informacje na temat:

  dzień dobry tvn wywiad

Artykuły na temat: dzień dobry tvn wywiad
 • Janusz Dzięcioł w ostatnim wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Wspominamy zwycięzcę "Big Brothera"

  Nie żyje Janusz Dzięcioł (†65 l.). Zwycięzca pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" i były poseł na Sejm zginął w wypadku, do jakiego doszło na przejeździe kolejowym w Białym Borze pod Grudziądzem. Wspominamy jego ostatni dłuższy telewizyjny wywiad, jakiego udzielił w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Dominika Gwit chwali się w "Dzień Dobry TVN": "Mogę wykrzyczeć to całemu światu"

  Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) gościła ostatnio w programie śniadaniowym. W rozmowie z Kingą Rusin (47 l.) i Piotrem Kraśko (47 l.) z "Dzień Dobry TVN" przekonywała, że kocha siebie, a poza tym jest mądra, inteligentna oraz silna. Podzieliła się również życiowymi mądrościami. Mimo wszystko udało jej się odnaleźć szczęście. Aktorkę przepełnia wielka radość.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Kalczyńska tłumaczyła wywiad z Revol dla TVN! Odkryła coś dziwnego!

  Anna Kalczyńska (41 l.) postanowiła ocenić prawdomówność Elisabeth Revol, towarzyszki Tomasza Mackiewicza. Zdaniem prowadzącej "Dzień Dobry TVN", himalaistka nie powiedziała nam wszystkiego! Skąd to wie?

 • Eric Shoves Them In His Pockets: "Alternatywa w mainstreamie" (wywiad)

  Eric Shoves Them In His Pockets nie chciał być zespołem rockowym, ale nim jest. Chciał grać muzykę smutną, a wyszła mu wesoła. Grupa w ubiegłym roku zadebiutowała albumem "Walk It Off", w tym promowała go m.in. na Open'erze, OFF Festivalu i... w "Dzień Dobry TVN". Z triem spotkał się i porozmawiał o różnych paradoksach Olek Mika.

 • Paulina Krupińska narzeka na pracę w "Dzień Dobry TVN”. Nie tak to sobie wyobrażała!

  Od niedawna w roli nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN” możemy oglądać Paulinę Krupińską (32 l.) i Damiana Michałowskiego (32 l.). Była miss zdążyła już zaliczyć kilka wpadek. Teraz zdradza, że inaczej wyobrażała sobie rolę gospodarza!

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • Jarosław Bieniuk przerywa milczenie! Wstrząsający wywiad! "To jest jakiś koszmar"

  Jarosław Bieniuk (39 l.) udzielił pierwszego wywiadu po zatrzymaniu przez policję. W rozmowie z Mateuszem Hładkim z "Dzień Dobry TVN" wyznał, że "to był trudny tydzień w jego życiu". Opowiedział również, jak na całą sytuację zareagowały jego dzieci.

 • Urszula Chincz debiutuje w "Dzień Dobry TVN"

  Nie pcha się tam, gdzie jej nie chcą. Po degradacji w TVP przeszła do TVN. Tu ją docenią?

Zdjęcia na temat: dzień dobry tvn wywiad
Wideo na temat: dzień dobry tvn wywiad
 • Kasia Glinka z nowym facetem: pierwszy wywiad

  Na finałowej gali Szlachetnej Paczki pojawiła się Katarzyna Glinka z partnerem. Para rzadko pokazuje się razem publicznie. Dlaczego teraz przyszli wspólnie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Ostatni wywiad Szulimowej i Piotrunia!

  ” lub „szlumcią”. Czyż nie słodko? (x-news/Dzień Dobry TVN)(...)Zanim Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) śmiertelnie się obraziła i oświadczyła, że "pieprzy wywiady i pieprzy ścianki", zdążyła jeszcze pogadać przed kamerą z Agnieszką Jastrzębską (nie wiadomo, czy

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...