• Informacje na temat:

  dzień konkursu

Artykuły na temat: dzień konkursu
 • "Mistrzowskie wyzwania": Filmowy konkurs w czasach pandemii

  ..."Mistrzowskie wyzwania" to konkurs filmowy, w którym wziąć udział może każdy, kto ukończył 18 lat. Przewodnikami w konkursie będą reżyserka filmów "Wieża. Jasny dzień" i "Monument" Jagoda Szelc oraz ceniony dokumentalista Paweł Łoziński.

 • "Młodzi i Film" 2020: 81 filmów w konkursach

  ...10 filmów będzie walczyć o Wielkiego Jantara w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych 39. KFDF "Młodzi i Film". Do konkursu filmów krótkometrażowych wybrano 71 tytułów. Festiwal potrwa od 1 do 5 września.

 • Filmowy konkurs na Dzień Dziecka

  Zbliża się Dzień Dziecka i z tej okazji mamy dla Was konkurs. Do wygrania wspaniałe filmy do obejrzenia z całą rodziną!

 • Zwycięzcy konkursu dla fanów "Hotelu Paradise" nie wyjadą w nagrodę na Bali

  ...dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknię za moją rodziną. Odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski. Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni...

 • "We Have One Heart" Katarzyny Warzechy w konkursie festiwalu Visions du Réel

  Animowano-dokumentalny film Katarzyny Warzechy „We Have One Heart” zakwalifikował się do konkursu krótkich metraży na prestiżowym festiwalu Visions du Réel w Szwajcarii - poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Festiwal odbędzie się w dniach 24 kwietnia – 2 maja 2020 roku w systemie online. Film „We Have One Heart” powstał w działającym przy SFP Studiu Munka w ramach programu Pierwszy...

 • Marcelina Zawadzka: Zapewniam wszystkie dziewczyny, że konkurs Miss Polonia jest bezpieczny

  ...bardzo miło wspomina czas, kiedy dzierżyła tytuł. Wzięła wtedy udział w wielu sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Z dnia na dzień grono jej fanów się powiększało. Wygrana(...)". W listopadzie ubiegłego roku poprowadziła galę finałową konkursu Miss Polonia 2019.

 • 33. Tarnowska Nagroda Filmowa: 12 filmów w konkursie

  ...33. Tarnowska Nagroda Filmowa odbędzie się w tym roku w dniach 1-8 czerwca w jednym z najstarszych działających kin w Polsce, w tarnowskim Marzeniu. Do konkursu wybranych zostało 12 tytułów. Co czeka festiwalowych widzów?

 • "Oko na pracę": Konkurs fotograficzny

  ..., jakim od lat zajmuje się specjalista, którego cenisz? Na świecie istnieją setki takich zawodów. Uhonorujmy pracę specjalistów z branż, o których na co dzień się nie mówi" - zapraszają organizatorzy(...) narzędzia komunikacji, jaką jest zdjęcie. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 20 listopada za pośrednictwem strony internetowej www.okonaprace.pl . Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie...

 • "Kadr na pracę": Konkurs filmowy

  ...specjalistów z branż, o których na co dzień się nie mówi" - zapraszają organizatorzy. "Macie do wyboru aż tysiąc specjalizacji. Pokażcie je światu" - dodają. Interpretacja tematu jest dowolna. Ważne(...) konkursu.

 • Oto jurorzy Konkursu Głównego Mastercard OFF CAMERA

  Allan Starski, laureat Oscara za scenografię do „Listy Schindlera”, został przewodniczącym Jury Konkursu Głównego Wytyczanie Drogi podczas 12. Mastercard OFF CAMERA. Do kogo trafi Krakowska Nagroda Filmowa – 100 000 USD – zdecydują również Anna B. Sheppard, Ellen Kuras i Roger Mitchell.

Zdjęcia na temat: dzień konkursu
Wideo na temat: dzień konkursu
 • Monika Kuszyńska na ceremonii otwarcia konkursu Eurowizji!

  23 maja wielki finał 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. Monika Kuszyńska w Wiedniu jest od kilku dni i cieszy się dużym zainteresowaniem tamtejszych dziennikarzy. Zobaczcie, jak zaprezentowała się na uroczystej gali otwarcia, gdzie pozowała m.in. z Conchitą Wurst...

 • Tak mieszka Rafał Jonkisz

  Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz razem z kolegą, finalistą konkursu Mister Polski 2015 Jakubem Kucnerem wynajął mieszkanie w Warszawie. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • - Na festiwalu w Cannes byłem trzy razy - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Borys Szyc. - Jak jesteś tam bez filmu, to jesteś kolejną osobą, którą przyciąga magnes festiwalu w Cannes - zaznaczył. - A teraz mam gigantyczną radość, że film, w którym brałem udział dostał się do konkursu głównego - podkreślił aktor. (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: dzień konkursu
 • Wyniki konkursu "The Walking Dead"

  wow, udało mi się! super, najbardziej mi zależało na kubku xD w sumie to odpowiedzi pisałem dosłownie w kilka minut w ostatni dzień, ale najważniejsze, że nam się udało, gratuluje Magdzie, powalił mnie Twój przewodnik :)

 • Re: KONKURS: Wizyta u "Majki"

  Szkoda,że dowiedziałam się za późno na temat tego konkursu,gdzie można było wygrać spotkanie na planie z aktorami serialu "Majka".Jest mi bardzo przykro z tego powodu.Sama w przyszłości zamierzam(...) twarz.I mówiłam siebie: "Kurcze ! Przecież ja Go znam !". I w tym momencie z restauracji,przed którą staliśmy wyszedł serialowy Mecenas Kotowski (Grzegorz Mielczarek). Krzyknęłam "Dzień dobry!",po

 • Re: A nagrody idą do...

  Przypomnę jeszcze, tak zupełnie na wszelki wypadek;) , że w trakcie trwania konkursu, a konkretnie dzień po dokonaniu zgłoszenia konkursowego, zgłosiłam poprawkę kodu w danych adresowych, tak więc zgodnie z zaleceniami regulaminu mają Państwo moje prawidłowe dane. I oczywiście bardzo dziękuję za werdykt:)