• Informacje na temat:

  dzień matur

Artykuły na temat: dzień matur
 • Mata: Utwór "100 dni do matury" usunięty z Youtube'a

  Teledysk Maty do utworu "100 dni do matury", promujący album o tym samym tytule, zniknął z Youtube'a. Powodem było naruszenie regulaminu serwisu.

 • Mata "100 dni do matury": Bananowe songi, po prostu żywot mój

  Największe klasowe cwaniaczki zamiast jechać na przedmaturalną wycieczkę do Częstochowy wybierają używki, alkohol i nagrywanie rapu. Nawet jeśli tak by było to... dobrze się stało.

 • Boczek zdaje maturę!

  Na planie "Świata według Kiepskich" wielkie święto! Jeden z głównych bohaterów, Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) zdaje maturę! Jest to sytuacja o tyle szczególna, że mało kto z mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 może pochwalić się zdanym egzaminem dojrzałości.

 • Julia Wróblewska: Tanecznym krokiem do matury

  .... Jestem na poziomie średniozaawansowanym. Czy taniec to dla ciebie sposób na relaks w przerwach między pracą na planie zdjęciowym i przygotowaniami do matury? - Taniec pozwala mi psychicznie odpocząć. Kiedy się tańczy, zapomina się o wszystkim, co jest dookoła - o ludziach, problemach. A czy gdy jesteś na parkiecie, nie kołacze ci w głowie myśl, że matura tuż, tuż? -  O maturze staram się...

 • Naomi Watts: Prawniczka bez matury

  Aktorka porozumiała się już w sprawie angażu z twórcą przedsięwzięcia, którym będzie aktor i reżyser Tony Goldwyn ( "Uwierz w ducha" , "6-ty dzień" , "Serce nie sługa" ). Nie wiadomo natomiast na razie, kiedy dokładnie Watts rozpocznie zdjęcia do filmu "The Ring 2" . Wytwórnia DreamWorks niedawno otrzymała scenariusz tej opowieści i jeszcze nie złożyła wychowanej w Australii gwieździe...

 • Głośna przeróbka "Patointeligencji". Wszystko w słusznej sprawie

  ..."Patointeligencja" to pierwszy singel Maty, który zapowiada jego debiutancki album "100 dni do matury". Utwór już doczekał się kilku przeróbek. Jedną z nich zrobili taksówkarze.

 • Mata "Patointeligencja": Numer o bananowej młodzieży hitem sieci

  ..."Patointeligencja" to pierwszy singel Maty, który zapowiada jego debiutancki album "100 dni do matury". Numer, w którym młody raper opowiada o tym, jak wygląda życie nastolatków z dobrych domów, zgarnął w dobę ponad 600 tys., a w dwa dni dwa miliony wyświetleń.

 • O "Patointeligencji" Maty mówi cała Polska. Utwór wykorzystały nawet "Wiadomości TVP"

  Ponad cztery miliony wyświetleń w cztery dni to wynik "Patointeligencji", singla Maty, który promuje jego debiutancki album "100 dni do matury". To jednak nie wszystko. Utwór stał się przedmiotem debat polityków, publicystów, dziennikarzy i celebrytów. Pojawił się nawet w "Wiadomościach TVP".

 • Ewa Farna: Po koncertach do szkoły!

  Przed młodą piosenkarką Ewą Farną matura. Pochodząca z Zaolzia wokalistka z powodzeniem godzi koncerty i indywidualny tok nauczania. Myśli nawet o studiach prawniczych.

 • Całe życie na planie "Klanu"

  Agnieszka Kaczorowska dopiero zdała maturę, ale ma już długi staż aktorski jako Bożenka w "Klanie". Gwiazdka opowiada nam o swojej miłości do tańca, planach na wakacje i... całe życie.

Zdjęcia na temat: dzień matur
Wideo na temat: dzień matur
 • Relacja Zuzanny Bijoch z... matury

  Kamery towarzyszyły modelce Zuzannie Bijoch podczas matury z angielskiego w I LO im. Kopernika w Katowicach. "Myślałam, że będę zestresowana, a jakoś tak wszystko mija miło i przyjemnie" - przyznała 18-latka. Jej tata, Marian Bijoch, dodał: "Wiedzieliśmy, na co Zuzię stać, ważne było tylko, żeby w tym czasie nie miała żadnych zleceń". (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Julia Wróblewska o swojej maturze. Czy egzaminy były trudne?

  Czy Julia Wróblewska będzie miała problemy przez zdjęcie, jakie wykonała niedawno? Przypomnijmy, że pochodziło ono z sali, w której pisała maturę z matematyki. Aktorka przekonywała, że nie zrobiła niczego złego. „To zdjęcie było zrobione godzinę przed egzaminem pod okiem komisji i za zezwoleniem. Oddałam tej komisji telefon. Nie miałam go na maturze!” – mówiła rozgorączkowana, (x-news/Dzień Dobry

 • Kinga Rusin o młodszej córce: Ma nieustającą studniówkę od roku!

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jak Kinga Rusin ponownie odnajduje się w studniówkowych klimatach. Okazuje się bowiem, że jej młodsza córka Pola szykuje się do zdawania matury, ale(...) projektantów z duetu modowego MMC. "Uszyli Poli piękną nude kreację. Pięknie wyglądała" - dodała. (Dzień dobry TVN/x-news)