• Informacje na temat:

  dzień otwarty tvp

Artykuły na temat: dzień otwarty tvp
 • Joanna Racewicz odchodzi z TVP

  Joanna Racewicz odchodzi z TVP. To reakcja dziennikarki na odsunięcie jej od prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie".

 • Mundial w TVP: Wszystkie mecze w otwartych antenach

  Wszystkie 64 mecze zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata w Rosji kibice obejrzą na otwartych antenach Telewizji Polskiej - poinformował we wtorek publiczny nadawca.

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Gości powitał prezes Zarządu TVP - Juliusz Braun oraz członkowie Zarządu Spółki Bogusław Piwowar i Marian Zalewski. - To jest szczególny Dzień Otwarty Telewizji Polskiej, rok jubileuszu, 60 lat(...) scenografię ze znanych i lubianych produkcji serialowych TVP. Wydarzenia związane z Dniem Otwartym TVP były rejestrowane przez wóz transmisyjny. Emisja reportażu 9 września o godz. 16:00 w TVP1. Widzowie...

 • Owsiak: TVP bez misji - nie płaćmy abonamentu

  Telewizja Polska nie jest zainteresowana planowaną na niedzielę, 4 lipca, akcją WOŚP - "Stop POWODZIOM". Jurek Owsiak krytykuje TVP i apeluje o niepłacenie abonamentu na instytucję, która nie wypełnia misji. Dodaje także, że media komercyjne są bardziej misyjne od Telewizji Polskiej.

 • "Sanatorium miłości 2": Podjęłam wyzwanie - mówi nowa uczestniczka produkcji TVP

  ...rozciągające na kręgosłup, zajęcia aktorskie i taniec. Czasami brakuje mi dnia! Lubi pani siebie rozpieszczać? - Owszem. (śmiech) Dzień zaczynam od kawy i małego ciasteczka. Natomiast chodzę spać dość...

 • Cannes na antenie TVP Info: List PISF

  Polski Instytut Sztuki Filmowej wystosował list otwarty do dyrektora TVP Info w sprawie prezentowanych materiałów filmowych, dotyczących obecności polskiej kinematografii na 70. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. "Nie przedstawiają one w sposób wyczerpujący i pełny informacji na ten temat" - czytamy w liście.

 • Igrzyska w Pjongczangu: 200 godzin transmisji w TVP

  ...​W sumie 200 godzin zajmą transmisje w telewizji publicznej zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu - poinformował prezes TVP Jacek Kurski na czwartkowej konferencji prasowej. Igrzyska odbędą się w dniach 9-25 lutego.

 • Koniec darmowej platformy TVP?

  Dostęp do uruchomionej kilka tygodni temu satelitarnej platformy Telewizji Polskiej staje się coraz bardziej utrudniony. Operator zdecydował się od piątku, 9 października, na kodowaną emisję niektórych kanałów m.in. TVP Sport czy TVP HD.

 • W obronie TVP Kultura

  Trwa walka o przetrwanie telewizyjnego kanału TVP Kultura, który przez wielu uważany jest za jedyną stację telewizyjną spełniającą misję telewizji publicznej.

 • Gildia Reżyserów Polskich: TVP ogranicza widzom dostęp do polskich produkcji

  Gildia Reżyserów Polskich napisała list otwarty do Biura Programowego TVP, w którym zarzuca Telewizji Polskiej "artystyczną i personalną cenzurę".

Zdjęcia na temat: dzień otwarty tvp