• Informacje na temat:

  dzień urodzin

Artykuły na temat: dzień urodzin
 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • Clint Eastwood nie lubi urodzin

  Clint Eastwood, jeden z największych hollywoodzkich gwiazdorów, 31 maja skończy 90 lat. Nie zamierza jednak z tej okazji organizować przyjęcia. Jak w najnowszym wywiadzie przyznał jego syn, aktor i reżyser nie przepada za urodzinami. "Spróbujemy przemycić tort. Choć na pewno nie spotka się to z entuzjastyczną reakcją taty" - zdradza Scott Eastwood.

 • Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  We wtorek, 25 lutego, Krzysztof Ibisz obchodzi 55. urodziny. Tego dnia odwiedzi swoją mamę i przekaże jej bukietów kwiatów, by podziękować jej za cud narodzin.

 • Viki Gabor świętuje urodziny i zdradza szczegóły nowego albumu. Kiedy premiera?

  Nieco ponad pół roku po wygraniu Eurowizji Junior 2019, tydzień po wydaniu ostatniego singla "Forever and a Night" i w dzień swoich 13. urodzin, Viki Gabor zapowiada swoją debiutancką płytę.

 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

 • Chris Cornell: Prezent w rocznicę urodzin. Zobacz teledysk "Patience" Guns N'Roses

  W dniu, w którym Chris Cornell obchodziłby 56. urodziny, do sieci trafił teledysk do akustycznej wersji ballady "Patience" grupy Guns N'Roses. Wokalista znany z m.in. Soundgarden, Audioslave, Temple of the Dog i kariery solowej przed śmiercią nauczył grać ten utwór swoją nastoletnią córkę Toni.

 • Dlaczego Olga Bołądź ma urodziny co cztery lata?

  ...właśnie 29 lutego. Gdybyśmy tego nie robili, daty przestałyby się pokrywać z porami roku. I choć może się to wydawać krzywdzące dla osób, których dzień urodzin pojawia się co cztery lata, Olga(...), więc aktorka ma swój dzień urodzin. Będzie go obchodzić w szczególny sposób. "Chcę zobaczyć morze, więc zrobię coś dla siebie. Będzie to trochę wariackie, bo najpierw muszę być w pracy w innym...

 • Rosario Dawson: Nagie urodziny

  Z okazji 39. urodzin aktorka Rosario Dawson zaprezentowała się swym fanom w stroju Ewy. Gwiazda "Sin City - Miasta Grzechu" wyjaśniła, skąd pomysł na nagą celebrację.

 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

 • Reksio świętuje 50. urodziny

  Pies Reksio, popularny bohater filmów animowanych z bielskiego Studia Filmów Rysunkowych, świętował w Dniu Dziecka 50. urodziny. Jubileusz zgromadził przy stojącym w centrum Bielska-Białej pomniku ulubieńca młodych i starszych widzów, setki przedszkolaków.

Zdjęcia na temat: dzień urodzin
Wideo na temat: dzień urodzin
 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  Małgorzata Rozenek dość hucznie obchodziła swoje urodziny, które przypadają w Dzień Dziecka. Z tej okazji młodziutka celebrytka wyprawiła huczną imprezę, a w sieci pochwaliła się prezentami i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były

 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

 • Gośka Rozenek nie będzie obchodzić urodzin? Woli świętować rocznicę ślubu!

  zaczęła od tematu niespodzianki urodzinowej dla Radosława, któremu niedawno 'stuknęło' 45 lat. Jednak "perfekcyjna" nie chciała zdradzić, co mu przygotowała. Potem Jastrzębska poruszyła drażliwy temat urodzin samej zainteresowanej, które już 1 czerwca. Małgorzata znalazła jednak świetny pomysł na to, jak nie obchodzić swoich kolejny 18. urodzin! "My planujemy zrobić huczną naszą pierwszą rocznicę ślubu

Dyskusje na temat: dzień urodzin
 • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

  Niech ten radosny dzień na zawsze troski Twe odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat. Miłych urodzin.

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  W dzień urodzin Szechtera, a trzecią w urodziny Sztolcmana.

 • Re: Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  I znow sa puste polki w sam dzień urodzin mojej matki .Jeszcze nie rozumiesz ze wszystko wraca do Was

 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz świętuje 88. urodziny!

  Wszystkiego dobrego z okazji urodzin,Panie Witoldzie!. życzymy dużo zdrowia i radości na każdy dzień. Dziękujemy za wspaniałą grę aktorską / z tym smaczkiem i kunsztem / i czekamy na więcej...

 • Re: Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  To nie koniec nowości dla naszych widzów. Biorąc pod uwagę ogólnopolskie zainteresowanie reportażem z urodzin Hitlera, zaproponujemy Państwu II sezon z Hitlerem, imieniny Hansa Franka na Wawelu i Jeden dzień na okupowanej Woli- reportaż z akcji Wielkiej Orkiestry Germańskiego Miłosierdzia w narracji Franza Kutschery. Kasting, produkcja filmowa, scenariusz i reżyseria Bertold Ki.

 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz odchodzi z serialu?

  Panie Witoldzie, proszę przyjąć najlepsze życzenia z okazji urodzin. Dużo zdrowia i pogodnego każdego dnia. Proszę grać w serialu do jego końca i jeszcze jeden dzień dłużej. Pozdrawiam ;))

 • Re: Grzech Fatmagül

  Enise, po zmarłej matce Kerima. (Następuje przeniesienie w czasie - 4 miesiące wcześniej.) Nadchodzi dzień urodzin Fatmagul, młodzi cieszą się swoją obecnością. Rahmi z Mukaddes próbują żyć w zgodzie. Meryem i Kadir chcą zostać rodziną zastępczą. Fatmagul czuje się dotknięta w swoje urodziny - nikt nie ma dla niej czasu. Spotyka się z bratem na wybrzeżu, gdzie poważnie rozmawiają. Rahmi mówi, że

 • Re: Pierre Barouh nie żyje

  wówczas wysłuchiwany,tak jak człowiek,który wiedząc,że umiera nie jest przez Boga wysłuchiwany,wysłuchiwany na łożu śmierci. Zatem,nie dzień twoich urodzin,a dzień twej śmierci jest ważniejszy, gdyż

 • Re: Urodziny serialowego Dudusia

  Witam Pana Filipa , Pana Henryka ! Jesteśmy wszyscy w podobnym wieku ! Chciałbym Panie Filipie życzyć Panu oraz Koledzie Heniowi , wiele zdrowia, radości i usmiechu, każdego dnia, aby dzień był jak(...) ! Wszystkiego najlepszego Panie Filipie z okazji Pańskich urodzin, co najmniej stu lat szczęśliwego życia Pan użyczę oraz Pańskiej Rodzinie !

 • Re: Chce kochać i być kochana...

  Mylisz się 13 grudnia dzień urodzin włodarczyk to trzpiotowaty strzelec , w dodatku wcale nie monogamiczny!