• Informacje na temat:

  dzień urodziny

Artykuły na temat: dzień urodziny
 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • Clint Eastwood nie lubi urodzin

  ...i canneńskiej Złotej Palmy za całokształt twórczości - wkrótce będzie obchodził okrągłe 90. urodziny. Choć z całą pewnością jest to doskonała okazja do hucznego świętowania, filmowy Brudny Harry podchodzi(...). Spędzimy ten dzień w gronie rodziny - spokojnie i na luzie. Pewnie po prostu zjemy razem obiad" - kwituje Scott Eastwood w rozmowie z "Access Hollywood". I zaznacza, że sam ma nieco bardziej...

 • Krzysztof Ibisz kończy 55 lat. Jak będzie celebrował urodziny?

  We wtorek, 25 lutego, Krzysztof Ibisz obchodzi 55. urodziny. Tego dnia odwiedzi swoją mamę i przekaże jej bukietów kwiatów, by podziękować jej za cud narodzin.

 • Viki Gabor świętuje urodziny i zdradza szczegóły nowego albumu. Kiedy premiera?

  Nieco ponad pół roku po wygraniu Eurowizji Junior 2019, tydzień po wydaniu ostatniego singla "Forever and a Night" i w dzień swoich 13. urodzin, Viki Gabor zapowiada swoją debiutancką płytę.

 • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

  Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

 • Antek Królikowski wspomina ojca. Paweł Królikowski obchodził 1 kwietnia urodziny

  Antoni Królikowski opublikował 1 kwietnia na swoim instagramowym profilu wyjątkową fotografię sprzed lat, ukazującą go w objęciach Pawła Królikowskiego. "Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny"- brzmi podpis pod zdjęciem taty i syna.

 • Chris Cornell: Prezent w rocznicę urodzin. Zobacz teledysk "Patience" Guns N'Roses

  W dniu, w którym Chris Cornell obchodziłby 56. urodziny, do sieci trafił teledysk do akustycznej wersji ballady "Patience" grupy Guns N'Roses. Wokalista znany z m.in. Soundgarden, Audioslave, Temple of the Dog i kariery solowej przed śmiercią nauczył grać ten utwór swoją nastoletnią córkę Toni.

 • ​Mimo pandemii Piotr Gąsowski hucznie świętował urodziny

  Agata Młynarska, Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Andrzej Krzywy, Rafał Zawierucha i wiele innych gwiazd pojawiło się na imprezie urodzinowej Piotra Gąsowskiego. Aktor skończył w czwartek, 16 kwietnia, 56 lat. Jubilat i goście świętowali ten dzień podczas wielogodzinnego spotkania online.

 • Dlaczego Olga Bołądź ma urodziny co cztery lata?

  W rozmowie z PAP Life aktorka zdradziła, kiedy obchodzi urodziny, gdy tej daty nie ma w kalendarzu i jak będzie świętować je dziś. Olga Bołądź, która obchodzi właśnie 36. urodziny, przyznaje, że nietypowa data bywa przyczyną zamieszania. "Ludzie nie wiedzą, kiedy wysyłać mi życzenia, wszystkich wprowadza to w konfuzję. Jeśli tego dnia nie ma w kalendarzu, to obchodzę urodziny między 28 lutego...

 • Dawid Kwiatkowski: Sylwester i urodziny

  Dla Dawida Kwiatkowskiego imprezy sylwestrowe są wyjątkowe. Przy tej okazji wokalista świętuje bowiem również swoje urodziny, które obchodzi 1 stycznia.

Zdjęcia na temat: dzień urodziny
Wideo na temat: dzień urodziny
 • Mateusz Gessler: Urodziny na planie

  Mateusz Gessler nie ma zwyczaju celebrowania dnia urodzin. W dzieciństwie nie mógł świętować z kolegami ze szkoły ze względu na wakacje, obecnie brakuje mu natomiast czasu. W tym roku urodziny spędził na planie zdjęciowym, zapewnia jednak, że był to bardzo miły dzień.

 • Huczne urodziny Rozenek. Które?

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan, choć dopiero co świętowała trzydzieste urodziny, już przygotowuje się do kolejnych. Celebrytka szykuje przyjęcie w ogrodzie ze hortensjami i świecami. "Wszyscy wiemy, że wyglądam na dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości" - śmieje się Gośka. Podkreśla, że nigdy więcej nie pokaże już w mediach swojego dowodu osobistego. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  Małgorzata Rozenek dość hucznie obchodziła swoje urodziny, które przypadają w Dzień Dziecka. Z tej okazji młodziutka celebrytka wyprawiła huczną imprezę, a w sieci pochwaliła się prezentami i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były

Dyskusje na temat: dzień urodziny