• Informacje na temat:

  dziennikarka anna lis

Artykuły na temat: dziennikarka anna lis
 • Hanna Lis przeżywa trudny okres!

  Wygląda na to, że Hanna Lis obawia się samotności. Po rozstaniu z mężem, jej dużym wsparciem były córki – Julia (20l.) i Anna (18 l.). Starsza pociecha studiuje za granicą i prawdopodobnie za rok, młodsza córka także do niej dołączy. Mimo że dziennikarka liczyła się z takim obrotem spraw, to jednak nie potrafi poradzić sobie z myślą, że już niedługo zostanie całkiem sama…

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Hanna Lis chwali córki!

  Hanna Lis (46 l.) zamieściła na Instagramie zdjęcia i wpis z okazji urodzin swoich córek!

 • Tomasz Lis zwolniony

  Tomasz Lis otrzymał wypowiedzenie ze stanowiska redaktora naczelnego tygodnika "Wprost".

 • Anna Kalczyńska odpowiedziała Tomaszowi Lisowi! "Nigdy mnie za te słowa nie przeprosił"

  Anna Kalczyńska (40 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą. Spełnia się także zawodowo, choć w jej pracy pełno jest rozczarowań. Bardzo przykro zrobiło się jej po słowach Tomasza Lisa (50 l.), który nazwał ją "PiS-Kalczyńską". Postanowiła wreszcie się do nich odnieść.

 • Bilans życia? Nie teraz!

  Deklaruje, że na bilanse życiowe jeszcze za wcześnie, za to związki zawodowe TVP zrobiły jej bilans... finansowy. Uważają, że telewizja przepłaciła, zatrudniając Hannę Lis.

 • Hanna Lis przeszła przez piekło! Nie chce takiego losu dla córek!

  Hanna Lis (49 l.) dziś jest szczęśliwą i przede wszystkim zdrową mamą dwóch dorosłych córek. Przez niewiedzę mogło ich dzisiaj nie być na tym świecie, a sama dziennikarka dzięki operacji wciąż żyje...

 • Gen. Skrzypczak i Bogusław Wołoszański na Przystanku Woodstock

  Poznaliśmy nazwiska pierwszych wykładowców Akademii Sztuk Przepieknych na tegorocznym Przystanku Woodstock (2-4 sierpnia).

 • Pola Lis zaangażowała się w sprawy polityczne. Kinga Rusin nie kryje radości: Jestem szalenie dumna

  Pola Lis (23 l.) jeszcze niedawno utrzymywała, że nie jest osobą publiczną i że nie chce, aby prasa o niej pisała. Wygląda jednak na to, że teraz coś się zmieniło. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wystąpiła w programie śniadaniowym, a oprócz tego udzieliła też wypowiedzi dla jednej z gazet. Potwierdziła, że zaangażowała się w edukacyjny projekt.

 • Jedyna taka Dwójka - 40. urodziny

  Jubileusz 40-lecia Dwójki świętowali w sobotę, 23 października, w Teatrze Polskim w Warszawie wszyscy jej twórcy. Galę "Jedyna taka Dwójka - 40. urodziny" poprowadzili: Grażyna Torbicka i Maciej Stuhr.

Wideo na temat: dziennikarka anna lis
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.