• Informacje na temat:

  dziennikarka joanna racewicz

Artykuły na temat: dziennikarka joanna racewicz
 • Joanna Racewicz na antenie radiowej Jedynki

  Dziennikarka Polsat News Joanna Racewic dołączyła do grona prowadzących audycję "Cztery pory roku" na antenie radiowej Jedynki. W nowej roli zadebiutowała w czwartek, 23 stycznia.

 • Joanna Racewicz: Nie ukrywa syna przed fotoreporterami

  Dzinnikarka Joanna Racewicz tłumaczy, że przez kilka lat chroniła syna przez paparazzi i na zdjęciach zakrywała jego twarz. Teraz, kiedy chłopiec już podrósł i ma świadomość tego, że jego mama jest znaną osobą, a co za tym idzie - w tej sytuacji trudno zachować anonimowość, obydwoje podjęli decyzję, że nie będą ukrywać jego wizerunku.

 • Joanna Racewicz odchodzi z TVP

  Joanna Racewicz odchodzi z TVP. To reakcja dziennikarki na odsunięcie jej od prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie".

 • Joanna Racewicz wraca do telewizji

  Od października będziemy mogli oglądać Joannę Racewicz na antenie Polsatu. Dziennikarka dołączy do grona prowadzących poranny program "Nowy dzień".

 • Joanna Racewicz w Polsat News

  Joanna Racewicz, która w marcu tego roku z wielkim hukiem rozstała się z TVP, przechodzi do Polsat News. Prawdopodobnie będzie gospodynią wieczornych "Wydarzeń".

 • ​Joanna Racewicz: Pobudka o 3 nad ranem

  Jako gospodyni porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News" Joanna Racewicz musi wstawać do pracy dużo przed świtem. Dziennikarka nie ukrywa jednak, że z dużą przyjemnością podjęła się nowego wyzwania zawodowego, które pozwala jej się sprawdzić na nieco innej płaszczyźnie. Formuła porannego programu, choć na pozór jest luźna, to jednak zobowiązuje do tego, by skutecznie zachęcić widzów do włączenia...

 • Joanna Racewicz odchodzi z "Panoramy"

  Joanna Racewicz we wtorkowym (29 marca) wydaniu "Panoramy" pożegnała się z widzami. O jej zwolnieniu zdecydowało kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

 • ​Joanny Racewicz wpadki na wizji

  ...​Joanna Racewicz nie boi się mówić o wpadkach, jakie przydarzyły jej się na wizji. Wspomina zwłaszcza kota, który podczas jednego z wydań "Panoramy" spadł z rusztowania, oraz dzień, w którym zapomniała nazwiska swojego rozmówcy.

 • Racewicz wraca do "Panoramy"

  Joanna Racewicz wróci do prowadzenia "Panoramy" w telewizyjnej Dwójce. Jak informuje "Presserwis", na wizji dziennikarka pojawi się w styczniu 2011 roku.

 • Kutyna wraca do "Panoramy", Racewicz w TVP Polonia

  Iwona Kutyna wraca do redakcji "Panoramy". Dziennikarka TVP Polonia po 6-letniej przerwie znów prowadzić będzie informacyjny program Dwójki. Zastąpi w nim Joannę Racewicz.

Zdjęcia na temat: dziennikarka joanna racewicz
Wideo na temat: dziennikarka joanna racewicz
 • ​Joanna Racewicz: Pobudka o 3 nad ranem

  Jako gospodyni porannego pasma "Nowy dzień z Polsat News" Joanna Racewicz musi wstawać do pracy dużo przed świtem. Dziennikarka nie ukrywa jednak, że z dużą przyjemnością podjęła się nowego wyzwania zawodowego, które pozwala jej się sprawdzić na nieco innej płaszczyźnie.

 • Joanna Racewicz: Radzę Monice Zamachowskiej, żeby była sobą

  Dziennikarka kieruje ciepłe słowa do Moniki Zamachowskiej, bowiem kiedyś też była w takiej samej sytuacji, jak koleżanka po fachu. Z perspektywy czasu Joanna Racewicz wie, że koniec może być jednocześnie początkiem czegoś lepszego. Teraz związana jest ze stacją Polsat News.

 • Joanna Racewicz: Radzę Monice Zamachowskiej, żeby była sobą, szła swoją drogą i nosiła wysoko głowę

  Dziennikarka kieruje ciepłe słowa do Moniki Zamachowskiej, bowiem kiedyś też była w takiej samej sytuacji, jak koleżanka po fachu. Z perspektywy czasu Joanna Racewicz wie, że koniec może być jednocześnie początkiem czegoś lepszego. Teraz związana jest ze stacją Polsat News.