• Informacje na temat:

  dziennikarka stankiewicz

Artykuły na temat: dziennikarka stankiewicz
 • ​"Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy

  Wkrótce spełni się największe marzenie aspirującego do miana gwiazdy disco polo Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Ricardo naprawdę zostanie wielką gwiazdą... Na swym pierwszym wielkim koncercie wręcz powali publiczność na kolana!

 • Monika Olejnik z MediaTorem

  Monika Olejnik, dziennikarka Radia Zet i TVN24, odebrała 3 grudnia w Krakowie główną nagrodę Plebiscytu MediaTory - statuetkę AuTORytet 2011. Studenci dziennikarstwa z całej Polski wyróżnili ją za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy zawodowe.

 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak jest sama i dobrze jej z tym!

  Małgorzata Foremniak, czyli doktor Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", nie kryje, że w jej życiu nie ma obecnie żadnego mężczyzny. - Jestem sama! - mówi i dodaje, że ten stan rzeczy wcale jej nie martwi.

 • Oddech niekontrolowanego szaleństwa

  "Nie opuszczaj mnie" , reż. Ewa Stankiewicz, Polska 2010, dystrybutor: Lancelot Media, premiera kinowa: 10 czerwca 2011

 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak chciałaby, żeby w jej życiu pojawił się... ktoś!

  ...w rozmowie z dziennikarką "Twojego Stylu". Serialowa doktor Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe" zdaje sobie sprawę, jakie błędy popełniła w swoich poprzednich związkach. Przyznaje, że matkowała...

 • Będzie film o katastrofie w Smoleńsku?

  Antoni Krauze, reżyser głośnej produkcji "Czarny czwartek, Janek Wiśniewski padł", zamierza nakręcić film "Smoleńsk". Obraz będzie dotyczył sprawy katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, w której zginął prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie.

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ...gwiazdy doskonale znane z seriali i filmów. Swój udział w ceremoniach otwarcia i zakończenia igrzysk zapowiedzieli już - oprócz Anny Przybylskiej - m.in. Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz(...) stadionie lekkoatletycznym stołecznej AWF w najbliższą sobotę - 25 sierpnia - o godzinie 10.30. Ceremonię poprowadzi znana dziennikarka Joanna Racewicz i Andrzej Nejman, czyli Waldek Złotopolski ze...

 • Filmy o katastrofie smoleńskiej

  W ciągu roku od katastrofy smoleńskiej powstało kilka filmów dokumentalnych na ten temat. Niedawno zakończyły się też zdjęcia do pierwszego filmu fabularnego, który o niej opowiada - "Prosto z nieba", szykowane są również spektakle teatralne.

 • Ania Przybylska zapaliła olimpijski znicz!

  ...nowotworowej - kibicowali na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego m.in. Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", Mateusz Damięcki(...), podobnie jak w latach poprzednich, dziennikarka Joanna Racewicz i Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich". Oprócz serialowych gwiazd wśród gości honorowych igrzysk...

 • Dobry film o Smoleńsku. Niewykonalne?

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski stwierdził, że w tej chwili zrobienie dobrego filmu na temat katastrofy smoleńskiej będzie "albo bardzo trudne, albo niewykonalne".