• Informacje na temat:

  dziennikarki tvn warszawa

Artykuły na temat: dziennikarki tvn warszawa
 • Pogrzeb dziennikarki Polsatu Ewy Żarskiej

  Na cmentarzu rzymskokatolickim w Piotrkowie Trybunalskim obył się w poniedziałek pogrzeb Ewy Żarskiej - dziennikarki Polsatu i Polsatu News. pic.twitter.com/st60aN9dfl " additional="— tvpolsat.info(...) dziennikarki nad zdemaskowaniem podejrzanego o pedofilię Krzysztofa P. "Piotra". Ewa Żarska znalazła "Piotra". Po jej ustaleniach odwieszono śledztwo w jego sprawie na wniosek Prokuratora Generalnego...

 • Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

  Agnieszka Woźniak-Starak będzie w sobotę, 9 listopada, gościem programu "Dzień Dobry TVN". Od czasu śmierci męża, producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, dziennikarka nie wypowiadała się publicznie.

 • Wielki Mecz TVN kontra WOŚP po raz trzeci. Jaki padł wynik?

  Za nami trzeci charytatywny mecz piłkarski pomiędzy TVN a reprezentacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kto wygrał na stadionie Legii w Warszawie?

 • Hanna Lis poprowadzi autorski program w TVN Style

  Po kilkumiesięcznej przerwie Hanna Lis wraca do telewizji. Dziennikarka poprowadzi autorski program "Bez planu" na antenie TVN Style.

 • "Singielka": Nowa telenowela w TVN

  Rozpoczynają się zdjęcia do nowej telenoweli produkcji TVN - "Singielka" w reżyserii Macieja Migasa, ze zdjęciami Michała Sobocińskiego. W tytułowej roli wystąpi Paulina Chruściel. Konkurujących o jej serce bohaterów zagrają Filip Bobek i Mateusz Janicki. Emisja serialu zaplanowana jest na jesień 2015 roku.

 • W przyszłym tygodniu PIP rozpocznie kontrolę w TVN

  W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN - poinformowała rzeczniczka PIP Danuta Rutkowska. Jak wyjaśniła, kontrola ma związek z informacjami mediów nt. przypadków molestowania seksualnego. PIP zawsze reaguje na takie doniesienia - zapewniła Rutkowska...

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Pierwszy wywiad po śmierci męża

  W sobotę, 9 listopada, Agnieszka Woźniak-Starak była gościem Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN". To pierwszy wywiad dziennikarki od śmierci męża, producenta Piotra Woźniaka-Staraka. "Nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie planuję. Jak widać, nie da się planować. Mieliśmy dużo planów" - przyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

 • Piotr Woźniak-Starak: Niepowetowana strata

  ..., popularnej dziennikarki i prezenterki.

 • Z kim spotyka się Deląg?

  Dotąd można go było oglądać jedynie w TVN Warszawa. Teraz wreszcie debiutuje na antenie TVN. Nowy program aktorki Doroty Deląg - Spotkania Doroty.

 • Telekamery: Werner czy Kraśko?

  Czy Anita Werner 7 lutego po raz drugi z rzędu otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia"? Najpoważniejszym konkurentem dziennikarki TVN w kategorii "informacje - osobowość" wydaje się być Piotr Kraśko (TVP1).

Wideo na temat: dziennikarki tvn warszawa
 • Magda Mołek: Robert jest niezwykle mądry i poukładany jak Niemiec

  Warszawa. W piątek (28.08) w Zamku Ujazdowskim zaprezentowana została nowa ramówka stacji TVN Style. Co czeka widzów w nadchodzącym sezonie? Magda Mołek zdradziła, że w jednym z nowych odcinków(...), pracowity i zasadniczy, te cechy robią wrażenie - przyznała. (Agencja TVN/x-news)

 • Magda Mołek o śmierci Żuławskiego: Dowiedziałam się w taksówce, życie się zatrzymało

  Warszawa. W środę (17.02) zmarł wybitny polski reżyser i scenarzysta Andrzej Żuławski. Przegrał z chorobą nowotworową. Magda Mołek wypowiedziała się na temat smutnego wydarzenia. - Nigdy nie mieliśmy(...), w których śmierć została wycofana z życia społecznego. - Starość jest teraz niemodna, nieważna, biedna - stwierdziła ze smutkiem Mołek. (Agencja TVN/x-news)

 • Sven Hannawald o swojej walce z anoreksją!

  Sven Hannawald, były skoczek narciarski i niegdyś rywal Adama Małysza odwiedził Warszawę przy okazji promowania książki "Sven Hannawald, triumf, upadek, powrót do życia". W rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swojej ciężkiej walce z anoreksją, która doprowadziła go niemal do śmierci. W pewnym momencie ważył ok. 60 kilogramów przy wzroście 185 centymetrów! (Dzień Dobry TVN