• Informacje na temat:

  dziennikarz odkąd

Artykuły na temat: dziennikarz odkąd
 • Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  Świetny dziennikarz i reporter. Prywatnie miłośnik jazdy konnej i sportu, przede wszystkim zaś spełniony tata i mąż. W tym roku minęły cztery lata, odkąd prowadzi "Dzień Dobry TVN". - Trudno mi wyobrazić sobie lepszą pracę - mówi Piotr Kraśko.

 • Piotr Kraśko odchodzi z TVP

  Piotr Kraśko po 25 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. W poniedziałek, 11 stycznia, dziennikarz pożegnał się z zespołem "Wiadomości". Odkąd prezesem TVP został Jacek Kurski, każdy dzień przynosi duże zmiany w telewizji publicznej.

 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

 • Marcin Prokop: Myślę o sobie jak o zwykłym kolesiu

  Inteligentny, wygadany i obdarzony fenomenalnym poczuciem humoru. Kochają go widzowie i uczestnicy programów. Dziennikarz nie boi się żadnych wyzwań. - Najbardziej lubię nagłaśniać ważne sprawy - mówi Marcin Prokop.

 • Britney Spears: Nawet Michael Jackson...

  Znany dziennikarz radiowy Carson Daly jest zbulwersowany żądaniami menedżerów Britney Spears. Z tego powodu wywiad prezentera z gwiazdą pop nie doszedł do skutku.

 • Romans w Blue Cafe?

  Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal są parą, choć skrzętnie ukrywają ten fakt przed dziennikarzami. Kilkakrotnie zostali jednak przyłapani przez paparazzi w czasie, gdy czule się obejmowali.

 • Najtrudniejsza rola Danuty Stenki

  Aktorka Danuta Stenka zagra główną rolę w najnowszym spektaklu Teatru Syrena "Przebudzenie". W rozmowie z dziennikarzami artystka przyznała, że rola w tej sztuce jest jedną z najtrudniejszych w jej karierze.

 • Phil Anselmo zaobrączkowany!

  Phil Anselmo, frontman zespołu Pantera, jest już żonatym mężczyzną. 30 października w Nowym Orleanie, wokalista poślubił swoją długoletnią partnerkę, Stephanie Opal. Jak złośliwie napisali dziennikarze amerykańscy, "kolejny artysta przyprawił groupies o potok łez".

 • Gerard Depardieu: Wino lepsze od wódki

  Znany francuski aktor Gerard Depardieu ( "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" , "36" ) przyjechał z jednodniową wizytą do Polski. Podczas spotkania z dziennikarzami w warszawskim hotelu Le Regina Depardieu opowiadał o aktorstwie i swojej wielkiej miłości do wina.

 • Al Pacino: Bez ślubu

  ...naprawdę ubogich, którzy żyli w lepszych warunkach" - opisywał jego lokum dziennikarz) przeniósł się do domu na bliskiej Nowego Jorku prowincji. Towarzyszyła mu Diane Keaton, z którą bywał i nie(...), nikt niczego nie wymagał. Czułem się zadowolony". Wreszcie miał czas, by grać w teatrze, za czym tęsknił, odkąd pochłonął go film. Jest jednym z tych aktorów, którzy gdy żalą się na swój brak edukacji...

Wideo na temat: dziennikarz odkąd
 • Magda Mołek ma kryzys z powodu 40. urodzin?!

  Magda Mołek w tym roku będzie obchodzić 40. urodziny. Dziennikarka chce, aby najbliższa dekada była dopełnieniem jej kariery zawodowej. "Przez ostatnie 21 lat, odkąd jestem w dziennikarstwie, gromadziłam doświadczenie. Starałam się bardzo dużo uczyć. Mam nadzieję, że uda mi się teraz poukładać pewne klocki, żebym mogła robić to, co mnie mnie znowu jako dziennikarza popchnie. Mam duży dorobek