• Informacje na temat:

  dziennikarze docenili

Artykuły na temat: dziennikarze docenili
 • Wybitny, niedoceniony

  "Kluba i inni" to tytuł książki o wieloletnim rektorze łódzkiej "filmówki" - zmarłym w 2005 r. reżyserze Henryku Klubie. Kluba jawi się w niej jako twórca wybitny, aczkolwiek - jak sugerują autorzy - niedostatecznie doceniony przez polskie środowisko filmowe.

 • Znany komik wreszcie doceniony

  Bill Maher, amerykański komik i komentator polityczny, odsłonił swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sławy.

 • George Harrison doceniony po śmierci

  Paul McCartney wyraził żal, że wkład George’a Harrisona w działalność grupy The Beatles został na dobrą sprawę zauważony i doceniony dopiero po jego śmierci. Artysta wielokrotnie dawał do zrozumienia historykom muzyki i dziennikarzom, że bez Harrisona i Ringo Starra nie byłoby wszystkich wspaniałych przebojów słynnej czwórki z Liverpoolu, ale jego sugestie często puszczano mimo uszu.

 • Maryla Rodowicz doceniona przez Amerykanów!

  Dziennikarze "Billboardu", zapowiadając przyszłoroczny mundial w Brazylii, opracowali listę najważniejszych piosenek towarzyszącym Mistrzostwom Świata w piłce nożnej. Na 5. miejscu zestawienia znalazła się Maryla Rodowicz z przebojem "Futbol" nagranym przed mundialem w Niemczech w 1974 roku. Autorzy rankingu określili Marylę mianem "uduchowionej polskiej piosenkarki i aktorki". 1. miejsce...

 • ...płyty tylko jeden raz przed jej zrecenzowaniem. W ten sposób wielu z nich nie odkryło w nagraniach tego, co najbardziej wartościowe i niedocenili płyty, pisząc w sumie dość krytyczne recenzje...

 • "Łowca androidów": Doceniony po latach

  W 1982 roku "Łowca androidów" Ridleya Scotta okazał się ogromną finansową i artystyczną klapą. Krytycy się nad nim pastwili, widzowie nie chcieli go oglądać. Jak to się stało, że 30 lat później uznawany jest za najlepszy film science-fiction w historii kina i ma niepodważalny status arcydzieła?

 • "Quo Vadis" zobaczyli polscy dziennikarze

  Kawalerowicz podczas konferencji prasowej po pokazie prasowym filmu. Choć dziennikarze byli ostrożni w swych opiniach, to z ich wypowiedzi wyraźnie wynikało, że najbardziej w filmie podobało im się...

 • Kehlani: Nowa księżniczka R&B

  Amerykanom przedstawiła się już kilka lat temu w "Mam Talent", a jej drapieżne i seksowne oblicze w ostatnich miesiącach docenili dziennikarze magazynów "Billboard", "Rolling Stone", "Complex" i serwisu Pitchfork. Czy oficjalny debiut też zachwyci fanów i media na całym świecie?

 • R. Williams: "To moje piosenki!"

  Robbie Williams zaatakował krytyków muzycznych, którzy nie docenili jego zdolności kompozytorskich. Jak twierdzi, dziennikarze niesłusznie przypisują autorstwo wielu przebojów Williamsa jego byłemu współpracownikowi, Guy'owi Chambersowi.

 • "TTBZ": Kaja Paschalska jako Lana Del Rey

  Kreacją Beyonce w przeboju "Single Ladies" podbiła serca nie tylko Polaków, ale i Brytyjczyków! O jej energetycznym wcieleniu napisał nawet brytyjski "The Mirror". Dziennikarze docenili talent, doskonałą figurę i niebanalną urodę wokalistki.