• Informacje na temat:

  dziennikarze na początku kariery

Artykuły na temat: dziennikarze na początku kariery
 • Vesna Leszczyńska na początku kariery. "Nie będę prawnikiem ani lekarzem"

  ...14-letnia Vesna Leszczyńska stoi u progu kariery muzycznej. Młoda artystka swoją przyszłość chce związać przede wszystkim z muzyką i aktorstwem. Córka Alicji Borkowskiej i Roberta Leszczyńskiego zrobi karierę?

 • Przed premierą "Kariery Nikosia Dyzmy"

  Najpierw licznie zgromadzeni dziennikarze obejrzeli najnowsze dzieło Jacka Bromskiego, które z założenia odbiega nieco od wcześniejszych ekranizacji powieści Dołęgi-Mostowicza. Sądząc po częstych(...) powiedział: "Muszę się podobać, czasami". Pazura wyjaśnił na początku, że jego Nikoś nie jest wzorowany na żadnej rzeczywistej postaci politycznej, "bo i na której?". Poza tym, jak sam przyznał, nie...

 • The White Stripes: 10 lat od albumu "Icky Thump"

  W połowie czerwca 2007 roku do sprzedaży trafił szósty i zarazem ostatni album The White Stripes "Icky Thump". Cztery lata później zespół potwierdził, że kończy działalność, a Meg i Jack White przestają ze sobą współpracować. Obecnie kariery dwójki muzyków znalazły się na przeciwległych biegunach.

 • Hildur Guðnadóttir: Kim jest laureatka Oscara?

  Staram się podążać za własną ciekawością i iść tam, gdzie ona chce mnie zabrać - powiedziała Hildur Gudnadóttir, islandzka kompozytorka, laureatka Oscara za najlepszą muzykę napisaną do filmu "Joker". Artystka nazwała rozwój swojej kariery zawodowej "wolnym gotowaniem".

 • Gosia Andrzejewicz: Te pytania w ogóle odpadają

  Wokalistka nie lubi mówić publicznie o swoim życiu intymnym. Twierdzi, że dziennikarze często pytają ją o sprawy związane z seksem, co uważa za przekroczenie granic.

 • Weekend w kinie: Filmowe walentynki

  Opowiadający o początkach kariery Zenona Martyniuka "Zenek" to z pewnością najgłośniejszy z tytułów debiutujących w polskich kinach w walentynki. Spośród premier warto też zwrócić uwagę na komedię kryminalną "Dżentelmeni" oraz dramat "Tommaso" z Willemem Dafoe w roli tytułowej.

 • Deep Purple: Od babci do prezydenta

  Tuż przed kolejną wizytą grupy Deep Purple w Polsce przypominamy mniej znane ciekawostki z ponad 40-letniej kariery tej legendarnej hardrockowej formacji.

 • Madonna: Dziewczyna emanująca "tym czymś"

  ..."Madonna od początku kariery doskonale rozumiała, na czym polega robienie nowoczesnej muzyki tanecznej" - ocenia Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. W sobotę (27 lipca) mija 30 lat od ukazania się na rynku pierwszej płyty Madonny.

 • "Poradzę sobie bez rapu"

  Z Mezem spotkaliśmy się na początku maja podczas New Yorker Hip Hop Festiwal. W sympatycznej atmosferze panującej za sceną, Szymon Jadczak postanowił naciągnąć poznańskiego rapera na opowieść o początkach kariery. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale autor "Mezokracji" zaczynał swą przygodę z show biznesem już w wieku 12 lat, a debiut zaliczył w zespole o mało hip hopowej nazwie "Jurki". Oto jak sam...

 • "Dobry pop i tajemnica"

  Tarnowska grupa Siedem stała się popularna w 1999 roku, za sprawą piosenki "O smokach". W tym samym roku do sklepów trafiła debiutancka płyta formacji, zatytułowana po prostu "Siedem". I gdy już wydawało się, że drzwi do kariery stoją otworem, zespół na kilka lat praktycznie zniknął ze sceny muzycznej. Na początku maja 2003 roku ukazał się drugi album grupy, "Pomarańcze". Damian Rękas...

Zdjęcia na temat: dziennikarze na początku kariery
Dyskusje na temat: dziennikarze na początku kariery