• Informacje na temat:

  dziewczyna borysa

Artykuły na temat: dziewczyna borysa
 • Sylwester Latkowski znów atakuje Borysa Szyca

  Sylwester Latkowski, reżyser dokumentalnego filmu "Nic się nie stało", kolejny raz zaapelował do Borysa Szyca, by aktor ujawnił, co wie o pedofilskim procederze w klubie Zatoka Sztuki. "To nie chodzi o to, że było się tam raz, chodzi o to, że pływało się łódką z pedofilem" - Latkowski mówił Bartoszowi Węglarczykowi w programie "Onet Opinie".

 • Borys Szyc: Szalona impreza w Cannes

  Popularny aktor i jego żona byli w czwartkowy wieczór gośćmi Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie „Domówka u Dowborów”. W rozmowie wrócili do czasów, kiedy to po raz pierwszy byli parą. Opowiedzieli też o trudach wychowywania dzieci i o szalonej imprezie w Cannes.

 • Borys Szyc: Ten poziom manipulacji i kłamstwa jeszcze mnie w życiu nie spotkał

  ...do Borysa Szyca. (...) Chcę, żebyś po prostu powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem" - niespodziewanie po emisji filmu powiedział Sylwester Latkowski. Wywołany został również Radosław...

 • Olga Borys: Kiedyś miałam kompleksy

  Olga Borys dba o sylwetkę, ale z umiarem. Od czasu do czasu pozwala sobie nawet na kaloryczne posiłki typu fast food. Gwiazda twierdzi, że życie jest zbyt krótkie, by tracić czas na kompleksy. Nie ukrywa jednak, że jako młoda dziewczyna bardzo przejmowała się swoim wyglądem.

 • "Dziewczyna zła", czyli Andrzej Żuławski nadal zaskakuje

  ..."Mowa ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego nakręcona została na podstawie ostatniego i bardzo osobistego scenariusza Andrzeja Żuławskiego. Teraz mamy szansę poznać jego kolejny tekst, napisany ponad 50 lat temu. To słowa utworu "Dziewczyna zła", motywu muzycznego filmu "Mowa ptaków". Teledysk, nakręcony w ramach promocji ścieżki dźwiękowej, ma właśnie swoją premierę.

 • Borys Szyc i Tomasz Kot w serialu "Świat w ogniu: Początki"

  Siedmioodcinkowy serial BBC "World on Fire" będzie miał swą premierę 10 listopada pod polskim tytułem "Świat w ogniu: Początki". W produkcji zobaczymy polskich aktorów, m.in. Tomasza Kota i Borysa Szyca.

 • Borys Lankosz: Wolę słuchać niż gadać

  .... I nic mnie tam nie poruszyło. To ciekawe, że poruszyła mnie amerykańska powieść napisana przez debiutantkę. To jest dziewczyna, która przeszła przez cały program, łącznie z bardzo zaawansowanym kursem...

 • Krzysztof Klenczon na starych zdjęciach we wspomnieniach. Stan Borys przy urnie

  ...jest zrobić samemu repertuar takiej grupy, nigdy by się na to nie zdecydował... Ale pisał: "10 w skali Beauforta", "Port", "Czyjaś dziewczyna", "Nie przejdziemy do historii". "USA... Nie chciał...

 • Borys Szyc: Kac w Warszawie

  ...podchwytuje pomysł i rozpoczyna się tryumfalny przemarsz po warszawskich klubach oczywiście wraz z dziewczynami. Będzie on miał bardzo różne konsekwencje - zdradza Michał Milewicz. Jak się...

 • Stellan Skarsgård: "Czarnobyl" to mroczny, zmuszający do zadumy serial

  O najnowszym serialu HBO "Czarnobyl", postaci Borysa Szczerbiny, filmie "Malowany ptak" oraz powrocie do uniwersum Marvela opowiada szwedzki aktor Stellan Skarsgård.

Zdjęcia na temat: dziewczyna borysa
Wideo na temat: dziewczyna borysa
 • "Barwy szczęścia": Za co siedział Borys?

  Wiadomość o karze więzienia za morderstwo, jaką w Stanach odsiadywał Borys zaszokowała wszystkich. Szczególnie zraniona zatajeniem przed nią tej sprawy jest Justyna, która wierzyła w dobre intencje kuzyna. Dziewczyna od razu rusza do Borysa, by wyjaśnić tę sprawę.

 • Olga Borys: Kiedyś miałam kompleksy

  Olga Borys dba o sylwetkę, ale z umiarem. Gwiazda twierdzi, że życie jest zbyt krótkie, by tracić czas na kompleksy. Nie ukrywa jednak, że jako młoda dziewczyna bardzo przejmowała się swoim wyglądem.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 701.

  i Rafałem przeprowadzają wyjątkową operację, która jest transmitowana do jedenastu krajów świata. Do szpitala przychodzi Miriam - dziewczyna ma wysoką gorączkę, ból brzucha oraz wysypkę. Miriam trafia pod opiekę Wiktorii i Borysa. W Leśnej Górze odnajdują ją bandyci, którzy wcześniej odebrali jej paszport.

Dyskusje na temat: dziewczyna borysa