• Informacje na temat:

  dziewczyna budzi

Artykuły na temat: dziewczyna budzi
 • "Barwy szczęścia": Gra z uczuciami zabiła dziewczynę

  Aldonę i Borysa budzi nad ranem hałas jeżdżących po ich posesji quadów. U Grzelaków zjawia się też Kuczma z pretensjami, że Gawron wypożycza ludziom pojazdy od 6 rano. Agata szykuje się do wyjazdu do Izraela na festiwal filmowy. Patryk jest zazdrosny, że jego dziewczyna znów będzie spędzać czas z Pawłem. Zaniepokojona zachowaniem brata Agata prosi Marka i Witka o pomoc w dotarciu do...

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

 • Tomasz Lis z córką na manifestacji! Postawa Igi budzi wśród niektórych kontrowersje

  Demokracji”. Wziął ze sobą swoją córkę Igę, która ma aspiracje, żeby zostać modelką. Dziewczyna chyba odziedziczyła charakterek po tatusiu. Na manifestacji towarzyszyły jej wielkie emocje. Niektórzy internauci twierdzą, że dziewczyna wykonała wulgarny gest. Też tak to oceniacie? Zdania są bowiem podzielone.

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

 • Weronika Budziło wraca do konfliktu z Kaczoruk! „To było żenujące”!

  Weronika Budziło towarzyszyła Renacie Kaczoruk (31 l.) w programie „Azja Express”. Dziewczyny różniły się od siebie diametralnie, a emocje po programie jeszcze nie ucichły!

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Eurowizja 2019: Michał Szpak dał dziewczynom z Tulii ważną radę!

  Eurowizja od lat budzi wielkie zainteresowanie. W tym roku sztab Telewizji Polskiej na reprezentanta naszego kraju wybrał zespół Tulia. Podczas ostatniego wywiadu Michał Szpak (28 l.) dał dziewczynom ważną radę. Jego zdaniem, jeśli tego nie zrobią, to nie przejdą do finału!

 • Recenzja Nickelback "No Fixed Adress": Rock z balu gazeciarza

  Najbardziej znienawidzony zespół świata wydał właśnie nową płytę.

 • Weronika Budziło skomentowała zachowanie Kaczoruk w "Azja Express"

  Renata Kaczoruk (29 l.) została czarną owcą programu "Azja Express". Jej koleżanka z drużyny, Weronika Budziło, opowiedziała w śniadaniówce, dlaczego ich współpraca nie układała się zbyt dobrze. To wszystko wina Reni?

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

Wideo na temat: dziewczyna budzi
 • Eurowizja 2019: Tulia już dziś zwalczy o finał - Michał Szpak dał dziewczynom ważną radę!

  Eurowizja od lat budzi wielkie zainteresowanie. W tym roku sztab Telewizji Polskiej na reprezentanta naszego kraju wybrał Zespół Tulia. Podczas ostatniego wywiadu Michał Szpak (28 l.) dał dziewczyną ważną radę. Jego zdaniem, jeśli tego nie zrobią, to nie przejdą do finału!

 • Dziewczyna w czerwonej pelerynie

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Galapagos Films przedstawia jej nową, mroczną adaptację w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch". Tylko na Blu-ray i DVD już od 21 października Od dziesiątków lat mieszkańcy położonej na skraju lasu wioski Daggerhorn żyją w strachu przed wilkołakiem, którego apetyt zaspokajają...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1893.

  Agata budzi się w ramionach Pawła i choć obiecuje ukochanemu, że odtąd będzie mu ufała, nie potrafi pozbyć się uczucia zazdrości względem Marzeny. Jowita jest przekonana, że po powrocie Sebastiana z Kanady nadal będą parą. Dziewczyna czeka na Kowalskiego przed jego blokiem. Wygląda na to, że Franek nie zamierza zniknąć z życia Cariny. Chłopak nocuje w schowku na osiedlu i prosi księdza Tadeusza

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

Dyskusje na temat: dziewczyna budzi
 • Re: Najładniejsza w „M jak miłość”?

  jaka ona piękność okropna dziewucha i mimo iz bardzo ż się stara nie budzi sympatii , ciekawe kto ją tak promue ,,nie piszę tego z zazdrości absolutnie ' ale ,są naprawdę ładniejsze i nieprzejaskrawione i tak podrobione aktorki ,,a ta jest jakas nieprawdziwa ,nie budząca sympati i niezbyt ładna dziewczyna , u kogo ona budzi zazdrość ? ciekawostka.... takich jak ona na pęczki ..

 • Re:

  Jaka miła dziewczyna, śliczny uśmiech, od razu budzi sympatię.

 • Re:

  Fajna była dziewczyna ale teraz budzi nieskam .No cuż ,o to jej chodzi ,zeby nie ważne co mówili ale mówili ,szczególnie inni znani ludzie ,żeby był szum .Rozumiem ją jednak bo co ma zrobić ,żeby istnieć medialnie .Aktorką jest raczej średnią ,piosenkarką żadną ,tancerką też, to co pozostaje .Pozostaje być skandalistką :)

 • Re: Na dobre i na złe

  operował Sambor, budzi się ze śpiączki, jednak nikogo nie poznaje. Wiki zarzuca ordynatorowi, że przez jego błędne decyzje, dziewczyna mogła nie przeżyć.

 • Re: Pierwsza miłość

  proponuje Berenice stałą posadę w redakcji "Kobiety Cafe". Dziewczyna waha się. Nagle przed jej oczami staje Artur i wyznaje jej miłość. Błażej idzie z Grażyną do restauracji. Kelner przez pomyłkę(...)... 1324 Najbliżsi przyjaciele Bartka przyjeżdżają do Barbariana na jego wieczór kawalerski. Nie zdają sobie sprawy, że bar jest obserwowany przez Manuela. Następnego ranka przyszły pan młody budzi

 • Re: Kim jest Zorro?

  adopcyjnego u Artura. 42 Pani Broniec z ośrodka adopcyjnego kontroluje sytuację dzieci w rodzinie Artura. Nic nie budzi jej zastrzeżeń. Robert namawia Rafała do kolejnej intrygi. Przekupują Cezarego, by(...) Artura przed wyjściem na spotkanie z Moniką. 44 Artur wyznaje Monice, że zamierza wziąć udział w jeździe testowej nowego samochodu. Dziewczyna daje mu na szczęście łańcuszek, który należał do jej

 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki odejdzie z Leśnej Góry?

  Kasiu, nawet jeśli nie pójdą na całość, to i tak pewien niesmak budzi to obściskiwanie się Wiki z nic nie znaczącym gostkiem z przeszłości zaraz po po tym jak pogoni Adama, a Tomaszek rzeczywiście na(...) w takim stanie?!). Nie wiem,czy widziałaś te zdjęcia? To wszytko to jedno wielkie WTF? I jakaś dziewczyna mówiła, że jak Adam zobaczy Wiki z tym Tomaszem w pokoju, to na złość jej zacznie podrywać

 • Re: "Mam indywidualny tok studiów"

  Julię K. Ta młoda dziewczyna ma talent w wielu dziedzinach co nieustannie udowadnia co tydzień w "Tańcu z gwiazdami". Jest szczególną ozdobą tej edycji programu i jest także moja faworytką przy ocenie za pomocą SMS-ów. Podziw mój budzi fakt, że co tydzień potrafi zaprezentować nowy ciekawy i w szczegółach dopracowany program taneczny wykonany z partnerem z bardzo dużą poprawnością. Także