• Informacje na temat:

  dziewczyna jana jakuba kolskiego

Artykuły na temat: dziewczyna jana jakuba kolskiego
 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski: Wspólny cel na nowo zbliżył ich do siebie!

  ...babci Jana Jakuba Kolskiego, wcieli się jego była żona.  "Przede mną ogromne wyzwanie. Rola trudna psychicznie, ale też będzie wymagać zmiany fizycznej" – mówi aktorka.  Jej przyjaciele są pewni(...) z przyjaciółką założyła fundację i kultywuje pamięć córki. W drugą rocznicę śmierci Zuzanny przygotowała we Wrocławiu wystawę jej zdjęć. Dziewczyna była bardzo utalentowana, studiowała w Londynie na...

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Jan Jakub Kolski nadal nie pogodził się z tą stratą. Tamte chwile wciąż wracają

  ...nie zdążył. Nie kryje, że przed wypadkiem jego relacje z córką nie były idealne. Dziewczyna miała do niego żal o rozbicie rodziny. "Dużo postawiłem na szali dla nowej miłości, m.in. relacje z Zuzią...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Grażyna Błęcka-Kolska podjęła odważną decyzję! Robi to dla zmarłej córki!

  ...festiwal Nowe Horyzonty i nie opuściła żadnej jego edycji. Była związana z tym miejscem szczególną więzią, bo fascynowała się kinem i miała zamiar studiować reżyserię, idąc w ślady ojca Jana Jakuba Kolskiego (60 l.). Na początku pracowała tam nawet jako wolontariuszka. Kiedy zginęła w wypadku samochodowym, była właśnie w drodze do Wrocławia na ten festiwal. Samochód prowadzony przez Grażynę...

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Grażyna Błęcka-Kolska miała wypadek. Nie żyje jej córka!

  Do zdarzenia doszło 24 lipca na ulicy Sobieskiego we Wrocławiu. Aktorka, znana z filmów Jana Jakuba Kolskiego i komedii "Kogel-Mogel", była w drodze na festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Jak mówi(...) przewiezieniu do szpitala. Dziewczyna przyjechała do Polski z Londynu, gdzie na co dzień mieszkała i studiowała. Aktorka przeszła poważną operację i przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym...

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wraca do pracy! W czym zagra?

  Długo czekała, by ponownie stanąć przed kamerą i usłyszeć słowo: "Akcja!". W województwie dolnośląskim trwają właśnie zdjęcia do filmu "Ułaskawienie" Jana Jakuba Kolskiego. Główną bohaterkę gra była żona reżysera.   Grażyna Błęcka-Kolska po trzech latach żałoby po śmierci ukochanej córki Zuzanny (†23 l.) wraca do zawodu. Kiedy w jej życiu osobistym zaczęło źle się dziać, środowisko o niej...

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

Wideo na temat: dziewczyna jana jakuba kolskiego
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.