• Informacje na temat:

  dziewczyna k. rutkowskiego

Artykuły na temat: dziewczyna k. rutkowskiego
 • Ciąg dalszy "seksafery dubajskiej". Krzysztof Rutkowski ujawnia kolejną dziewczynę!

  ...dziewczyny dla majętnych szejków. W jaki sposób? Według ustaleń Rutkowskiego umieszczała ogłoszenia w internecie, poszukując zadbanych pań, które marzą o zarobieniu dużej kasy jako modelki. Jak łatwo się...

 • Sebastian Rutkowski: Nie kopiuję Justina Biebera

  Teledysk "Powiedz mi" 16-letniego Sebastiana Rutkowskiego robi furorę, a młody wokalista nie może opędzić się od fanek.

 • Krzysztof Rutkowski i Anita Werner spotkają się w sądzie?!

  Najpopularniejszy polski detektyw znowu jest w formie! Krzysztof Rutkowski podjął się rozwiązania zagadki zaginięcia 26-letniej Ewy Tylman. Przypomnijmy, że dziewczyna wracała nad ranem z imprezy integracyjnej i zniknęła w centrum Poznania. Rodzina i przyjaciele próbują wszelkich sposób, aby dowiedzieć się, co się z nią dzieje. Dlatego zwrócili się z prośbą do Krzysztofa Rutkowskiego, aby włączył...

 • Zagrał kobietę. W dodatku modelkę

  W nowej komedii Sławomira Kryńskiego zatytułowanej "Podejrzani zakochani" znany m.in. z "Randki w ciemno", "Jak się pozbyć cellulitu" i "Lejdis" Rafał Rutkowski występuje w podwójnej roli: zabawnego oszusta zza wschodniej granicy i... kobiety.

 • Krzysztof Rutkowski: wylał się na nas hejt, bo nie przedstawiamy wersji, którą ludzie sami wymyślili

  ...do dużej pomyłki ze strony tych, którzy założyli handel ludźmi. Absolutnie jest to wykluczone. Ta dziewczyna poleciała sama do Egiptu z własnej, nieprzymuszonej woli" – mówi były detektyw. "Nie ma(...) wyjechała sama – rozczarowanie z powodu nieudanej niespodzianki i poczucie samotności w obcym miejscu mogły, zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego, przyczynić się do załamania nerwowego.  Były detektyw uważa...

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Krzysztof Rutkowski oświadczył się matce swojego dziecka!

  ...zasługuje" - mówi podekscytowany detektyw. Wybranka Rutkowskiego jest byłą modelką i siatkarką, a prywatnie nadal mężatką (w trakcie rozwodu) oraz mamą 9-letniej Kai. Detektyw poznał ją przez wspólnego kolegę z Edynburga i, jak wyznał w jednym z wywiadów, dziewczyna zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Wcześniej 54-latek zaręczony był z zakonnicą Luizą Kobyłecką. Związek jednak rozpadł się...

 • Translola: Mocno i drapieżnie

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Żelpen" debiutującej krakowskiej grupy Translola, tworzonej przez czwórkę dziewczyn.

 • Krzysztof Rutkowski został ojcem!

  ...w jednym z wywiadów, dziewczyna zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Krzysztof jest drugim dzieckiem Rutkowskiego. Z pierwszego małżeństwa 53-latek ma już dorosłą córkę Verę. Gratulujemy!

 • Komediowy talent Dominiki Kluźniak

  Krawcowa Iza z telewizyjnego serialu "BrzydUla", Pippi z teatralnego spektaklu "Pippi Pończoszanka" czy naczelna "Biby!" Milena Bambryś z kinowego hitu "Lejdis" - to wszystko przygrywka. W najnowszym filmie Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" Dominika Kluźniak eksplodowała talentem komediowym na miarę Ireny Kwiatkowskiej.

Zdjęcia na temat: dziewczyna k. rutkowskiego
Wideo na temat: dziewczyna k. rutkowskiego
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.