• Informacje na temat:

  dziewczyna krzesimira

Artykuły na temat: dziewczyna krzesimira
 • Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski: Po kryzysie ani śladu!

  Gdy kilka miesięcy temu w jednej z restauracji w Wilanowie Anna Jurksztowicz świętowała ukazanie się swojej książki "IQuchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić", wszyscy wypatrywali jej męża Krzesimira Dębskiego. Na próżno. Nie pojawił się ani na scenie, ani w tłumie gości. Za piosenkarkę trzymali wtedy mocno kciuki syn Radzimir Dębski (29 l.) i jego dziewczyna. - Po prostu nie miał czasu, to...

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Płomień duży i mały

  Serial komediowy, 46 min, Polska 2008 Reżyseria: Wojciech Adamczyk Scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk Zdjęcia: Włodzimierz Głodek Muzyka: Krzesimir...

 • Niezależny Jan Machulski

  Jan Machulski po raz kolejny wystąpi w niezależnej produkcji. Zdjęcia do "Orkiestry niewidzialnych instrumentów" Cezarego Albina rozpoczęły się 15 lipca w Warszawie. W rolach głównych wystąpią Adrian Perdjon i Agata Moszumańska.

 • "W rytmie serca": Kto jest kim w serialu "W rytmie serca"?

  Już 10 września o godzinie 20.00 po raz pierwszy spotkamy się z bohaterami nowego serialu sygnowanego nazwiskiem Tadeusza Lampki - producenta m.in. takich hitów jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". Wiemy, kto jest kim w najnowszej produkcji Telewizji Polsat "W rytmie serca"...

 • Święto Niemego Kina w Warszawie

  Cztery wczesne filmy Alfreda Hitchcocka, wśród nich komedia "Żona farmera", nagrodzone Oscarami dzieło F. W. Murnaua "Wschód słońca" i czeski horror "Przybysz z ciemności" - m.in. te produkcje są w programie 11. Święta Niemego Kina, które zaczyna się w czwartek, 20 kwietnia, w Warszawie.

 • "Na dobre i na złe": Sylwia odzyska pamięć

  Podczas nagłego porodu pielęgniarki Beaty doktor Mróz przypomni sobie wszystko i postanowi zrobić porządek ze swoim życiem.

 • Premiera filmu z Janem Machulskim

  Film "Orkiestra niewidzialnych instrumentów", w którym zagrali m.in. Jan Machulski, Edward Linde-Lubaszenko i Lesław Żurek, miał w poniedziałek, 25 stycznia, premierę w Warszawie. To "opowieść o przekroczeniu granicy między miłością a obsesją" - tłumaczyli twórcy.

 • "Na dobre i na złe": Czy zacznie nowe życie?

  Beacie swoją przyjaźń i pomoc. Dziewczyna będzie zaskoczona: - Dlaczego pani to robi? A lekarka wyzna szczerze: - Na złość byłemu mężowi, który mnie oszukał, zdradził... a teraz nie chce mi dać...

 • "Kop głębiej" - nowa komedia Szołajskiego

  Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Tyniec i Andrzej Grabowski zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

Wideo na temat: dziewczyna krzesimira
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.