• Informacje na temat:

  dziewczyna luberta

Artykuły na temat: dziewczyna luberta
 • "Parapetówa" u Natalii Lesz

  ...w dobrym humorze. Widzę, że dziewczyna sobie radzi i nie patrząc na innych, pnie się w górę! Z czego się bardzo cieszę" - podkreśla Tomek Lubert na swoim blogu. Zobacz teledyski zespołu Video na stronach INTERIA.PL. Sprawdź profil Tomka Luberta w serwisie Muzzo.pl .

 • Volver: Totalny rock'n'roll

  Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku grupy Volver, dowodzonej przez Tomka Luberta (eks-Virgin i Video) i wokalistę Mariusza Totoszkę. Klip do piosenki "Jak wulkan" możecie oglądać tylko u nas!

 • Maria Niklińska "Ile jeszcze": Kontrowersje są ważne

  Znana do tej pory głównie jako aktorka ​Maria Niklińska mocno wchodzi na rynek muzyczny. Wokalistka zaszokowała publiczność teledyskiem do utworu "Ile jeszcze", w którym wciela się w rolę zakonnicy całującej się z inną kobietą. Zdaniem Tomasza Luberta, autora piosenki, w klipie nie ma nic zdrożnego, a Niklińska dobrze zrobiła, stawiając na kontrowersję. Zaznacza jednak, że sam nie nakręciłby...

 • Katy Perry: Milutka prowokatorka

  ...było dostrzec Dodę i Tomka Luberta. Wokalistce bardzo przypadła do gustu polska widownia, którą stanowiły głównie młode, kilkunastoletnie dziewczyny. - Mogę bez wahania powiedzieć, że to jeden...

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: Doda w sukni ślubnej?

  Doda planuje specjalny show podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

 • Polskie boysbandy: Just 5 i reszta

  Boysbandy w Polsce cieszyły się ogromną popularnością. 'N Sync, Backstreet Boys czy Take That, podbijały w naszym kraju listy przebojów oraz serca nastolatek. Rodzimych boysbandów nie doczekaliśmy się jednak zbyt wielu. Ścieżkę przetarł w latach 90. XX wieku Just 5, ale następcy pojawili się dopiero kilkanaście lat później.

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

Zdjęcia na temat: dziewczyna luberta
Wideo na temat: dziewczyna luberta
 • Maria Niklinska całuje się z dziewczyną!

  Maria Niklińska, córka prezenterki Jolanty Fajkowskiej, po przygodzie z aktorstwem ma apetyt na karierę wokalną. Dziewczyna właśnie wydała drugiego singla pt. "Ile jeszcze" (muzykę napisał Tomek Lubert). Do piosenki powstał również teledysk, w którym Marysia przebiera się za zakonnicę, całuje z kobietą i przyjmuje komunię świętą. Czyżby liczyła na jakiś tani skandal?

 • Ewędlina z "Warsaw Shore" debiutuje jako wokalistka!

  Ewelina Kubiak w programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" nie zrobiła najlepszego wrażenia. Dziewczyna już pierwszej nocy przesadziła z alkoholem i przespała się z jurnym Pawłem Cattaneo, żałując później swojej postawy. Teraz 22-latka próbuje sił jako wokalistka EwelONA - w sieci właśnie zadebiutowała z piosenką "Lato moja miłość" nagraną z Tomkiem Lubertem! W klipie pojawia się również Paweł