• Informacje na temat:

  dziewczyna o neal

Artykuły na temat: dziewczyna o neal
 • Julissa Neal: Czy to jeszcze są majtki?

  Julissa Neal wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Modelka, znana ze współpracy z Kanye Westem, sfotografowana została w Miami w wyjątkowo skąpym bikini. Dziewczyna najpierw trochę kręciła się przy hotelowym basenie, później zaległa z książką na leżaku. Myślicie, że te sznurki można jeszcze nazwać majtkami?

 • Daniel Craig już po operacji kolana! Wraca na plan "Spectre"

  Daniel Craig jest już po operacji. W lutym 2015 roku, równo dwa miesiące przed zabiegiem, aktor uległ wypadkowi na planie najnowszej opowieści o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. "Spectre", dwudziesty czwarty film z serii o Jamesie Bondzie, zadebiutuje w kinach w październiku tego roku.

 • "Męska robota": Nowy sezon

  ...  Milo, Gibbs, Neal i Tyler pracują w redakcji, a w wolnych chwilach układają misterne plany, aby uniknąć samotności w nadchodzące wieczory. Są dla siebie wsparciem w trudnych chwilach. Neal, jedyny, który ma dziewczynę, stara się dawać rady z perspektywy udanego związku. Tyler, wieczny lekkoduch, choć o kobietach nie ma zielonego pojęcia, uważa, że jego wskazówki zawsze są najcenniejsze...

 • Stephanie Sigman dołączyła do obsady "Spectre"

  Meksykańska aktorka Stephanie Sigman dołączyła do obsady najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Brunetka pojawi się w "Spectre" obok Moniki Bellucci i Lei Seydoux.

 • Kobiecy świat oczami facetów

  ...układają misterne plany, aby uniknąć samotności w nadchodzące wieczory. Po tym, jak dziewczyna zerwała z Milo, przyjaciele stają na wysokości zadania i za wszelką cenę chcą mu pomóc. Gibbson(...) uśmiechniętą buźkę w sms-ie? Krok do przodu. Napisała dwa smsy pod rząd? Teraz to już ostatnia prosta! Pozostali również dwoją się i troją, aby przywrócić męskie ego Milo do życia. Neal, jedyny, który ma...

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

 • Weekend w serialach

  ...zostaje usunięta z listy oczekujących. June dostaje pewną propozycję. Neal i Peter podejmują śledztwo w sprawie nieuczciwych lekarzy. Peter próbuje oczarować kobietę, która ma ważne informacje. "Ben(...) udaje się ją uwolnić. Ocalona dziewczyna próbuje przekonać krewną, aby pojechała z nią do Teksasu, gdzie mieszka ich ojciec.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Serialowy przewodnik

  ...spotyka Marka. Informuje go, że z jego winy nie jest już redaktorką "Naszych spraw". Dziewczyna udaje się do redakcji "Naszych Gwiazd", gdzie opowiada o szczegółach poprzedniej posady. odc.16 Łukasz(...) celem mordercy jest jedna z pięciu japońskich figurek z XV wieku. Peter i Neal muszą szybko odnaleźć cenny przedmiot, aby uniknąć międzynarodowego skandalu.

 • Spock's Beard: Historia "Snow"

  Grupa Spock's Beard z pewnością jest doskonale znana fanom rocka progresywnego w Polsce. Dowodzona przez Neala Morse'a formacja niedawno wydała swój nowy, podwójny album "Snow". W wywiadzie dla INTERIA.PL Neal opowiedział między innymi o tym, jaką historię opowiada w swoich tekstach.

Wideo na temat: dziewczyna o neal
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.