• Informacje na temat:

  dziewczyna z aparatem

Artykuły na temat: dziewczyna z aparatem
 • "Amy": Zwyczajna dziewczyna

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. 7 sierpnia na ekrany polskich kin trafi wyjątkowy dokument o Amy Winehouse.

 • "#Supermodelka Plus Size": Przełamywanie barier w sesji pełnej nagości

  .... Sesja, w której będzie liczyła się naturalność i piękno, spowoduje u dziewczyn stres. Pierwszy raz staną przed aparatem bez pomocy makijażystów i fryzjerów. Zdjęcia stanowić będą tylko...

 • Wielka przemiana BrzydUli

  Ogromne okulary, odstające uszy, aparat na zębach i dziwaczne ciuchy to już przeszłość! Brzydkie kaczątko zmieniło się w łabędzia. Ula jest piękna!

 • Czarne komedie, czyli uśmiech na ustach, ale gorycz w gardle

  W piątek, 27 kwietnia, do polskich kin trafi film fabularny "Śmierć Stalina", czarna jak smoła komedia o Chruszczowie, Berii i innych współpracownikach Józefa Stalina, którzy po zgonie dyktatora rozpoczynają walkę o kontrolę nad zbudowanym przez niego aparatem terroru. Z tej okazji prezentujemy listę dziesięciu najbardziej oryginalnych - naszym zdaniem - czarnych komedii.

 • 2 Live Crew: Historia "As Nasty As They Wanna Be"

  W 2017 roku okładka ich trzeciego albumu na nikim nie zrobiłaby wrażenia, jednak na przełomie lat 80. i 90., kilka skąpo ubranych dziewczyn promujących "As Nasty As They Wanna Be" wywołały oburzenie.

 • Joanna Kos-Krauze: Za każdy kadr biorę odpowiedzialność

  22 września swoją polską premierą miał ostatni wspólny projekt zmarłego 24 grudnia 2014 roku Krzysztofa Krauzego i jego żony. "Ptaki śpiewają w Kigali" opowiadają historię polskiej ornitolog Anny, która pracuje w Rwandzie i ratuje tam młodą dziewczynę z plemienia Tutsi. O długiej pracy nad filmem opowiada współscenarzystka i współreżyserka obrazu - Joanna Kos Krauze.

 • Bizneswoman Taylor Swift

  Znacie ją pewnie jako wywodzącą się z okolic country przesympatyczną piosenkarkę, ulubienicę Amerykanów, kochliwą dziewczynę z sąsiedztwa, jedną z najaktywniejszych charytatywnie gwiazd. Ale Taylor Swift ma jeszcze jedno oblicze: bezkompromisowej bizneswoman, twardo broniącej swoich interesów.

 • Umiem się z siebie śmiać

  Piotr Gąsowski obchodzi w tym roku 25-lecie pracy na scenie. Jak wspomina swoją podróż na egzamin do szkoły teatralnej? A drogę do teatru na pierwszą premierę? A pierwszą dziką wyprawę za granicę? Albo wyprawę ... do łóżka z pierwszą dziewczyną? Piotr Gąsowski - 25 lat w podróży.

 • Jerzy Połomski traci słuch?

  ..."Mam kłopoty z uchem, coraz gorzej słyszę" - mówi gazecie 82-letni Jerzy Połomski .   Artysta, który wylansował takie przeboje jak "Bo z dziewczynami", "Cała sala śpiewa z nami", "Jak to dziewczyna" oraz "Nie zapomnisz nigdy", używa obecnie aparatu słuchowego. "Brat posługuje się aparatem słuchowym. Tłumaczę sobie, że stan jego słuchu może być związany z jego zawodem. Na scenie przecież...

 • Same gwiazdy w nowej komedii

  ...krzyżują się w dość zaskakujących okolicznościach w kilku miejscach Warszawy. Jedna z bohaterek to grana przez Annę Cieślak Alicja, energiczna fotoreporterka pracująca dla popularnej gazety. Dziewczyna(...), zdjęcie można jednak zrobić nie tylko aparatem fotograficznym, ale także telefonem komórkowym. "Komórka" zawierająca dziwną fotografię będzie w filmie "Piksele" przechodziła z rąk do rąk i wywoływała spore...

Zdjęcia na temat: dziewczyna z aparatem
Wideo na temat: dziewczyna z aparatem
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2921.

  Melka przygotowuje się na rozprawę w sprawie porwania Marysi. Dziewczyna nie ma pojęcia, jaką przeprawę przygotował jej obrońca Dominiki i Igora _ Łukasz. Kiedy Marysia dowiaduje się, że chłopak Melki jest obrońcą jej oprawców, dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Grażyna nakrywa Tymka na próbie robienia zdjęć Wekslerowi. Rekwiruje mu aparat. Wściekła Sabina robi awanturę Sylwii. Karol tymczasem

Dyskusje na temat: dziewczyna z aparatem