• Informacje na temat:

  dziewczyna z tatuażem w odbycie

Artykuły na temat: dziewczyna z tatuażem w odbycie
 • Szkoła

  Adrian Kubacki z klasy III c gimnazjum i jego dziewczyna, Ula Gładysz, od jakiegoś czasu organizują w szkole nielegalne walki. Przy tej okazji zbierają...

 • Tam gdzie wódka ma czarny kolor! Najlepsze thrillery Skandynawii

  24 kwietnia na ekrany kin powrócą detektywi z Departamentu Q., którzy w thrillerze "Zabójcy bażantów" spróbują rozwikłać kolejną makabryczną zbrodnię sprzed lat. Przy okazji premiery duńskiego hitu wszech czasów zapomnijmy na chwilę o Bergmanie, Larsa von Triera zamieńmy na Larsa Ulricha i odkryjmy tajemnice rozrywkowego, pachnącego popcornem kina Skandynawii, które nie od dziś sensacją, thrillerem i horrorem stoi!

 • „Violetta”: Martina Stoessel od A do Z

  W 2011 roku nikt z pomysłodawców serialu nie mógł nawet marzyć o tym, że „Violetta” osiągnie tak oszałamiający sukces na całym świecie, a Martina Stoessel stanie się idolką również w Polsce. Historia Violetty Castillo miała się zamknąć w dwóch sezonach...

 • Gwiazdy BAFTA

  Meg Ryan ( "Tatuaż" , "Królowa ringu" ), Michael Caine ( "Wbrew regułom" , "Spokojny Amerykanin" ) i Djimon Hounsou ( "Biker Boyz" , "Nasza Ameryka" ) będą prezenterami podczas gali wręczenia tegorocznych nagród British Academy of Film and Television Arts oddziału w Los Angeles.

 • Serialowy przewodnik

  ...jako żona czuje się zaniedbywana. Jednym z powodów jej przygnębienia jest to, że Marek dotąd nie urządził ich zaległego wesela. Dziewczyna postanawia rozwiązać tę sytuację i z pomocą Lucjana oraz Anny(...), Judyta w końcu domyśla się, że dziewczyna jest w ciąży. Agnieszka tym razem nie zaprzecza. Tymczasem Kornelia mówi Bartkowi, że kolekcja przygotowana przez Walczak jest ciekawa, ale zainwestowanie...

 • Ekrany świata w Krakowie

  Nowy kanał filmowy Cinemax oraz Centrum Kultury Rotunda rozpoczynają cykl comiesięcznych spotkań filmowych "Ekrany świata". Wieczory tematyczne to pokazy filmów prezentowanych w Cinemax, spotkania z ciekawymi ludźmi i wydarzenia kulturalne. Pierwsze, krakowskie spotkanie, pod hasłem "Być kobietą", odbędzie się 18 października o godz. 17:30 w Rotundzie.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Niezbędnik fana

  Od lat niezmiennie cieszył się popularnością i należał do grona ulubionych seriali widzów na całym świecie, również w Polsce. Z myślą o nich mamy garść ciekawostek zza kulis produkcji.

 • Seans Seryjnych Morderców

  W piątek, 13 stycznia, odbędzie się niezwykły maraton filmowy. Wieczór Seryjnych Morderców rozpocznie się o godzinie 22.00 w sieci Multikino w całej Polsce.

 • Duran Duran, jeden z najpopularniejszych zespołów lat 80., po 18-letniej przerwie znów wystąpił w USA. Grupa odrodziła się niedawno w oryginalnym, pięcioosobowym składzie. Pierwszy od dłuższego czasu amerykański koncert odbył się we wtorek, 15 lipca, w klubie "Roxy" w Los Angeles.

 • Złote Globy bez niespodzianek

  69. ceremonia wręczenia Złotych Globów odbyła się 15 stycznia w Los Angeles. Nagroda dla najlepszego filmu przypadła produkcji "Spadkobiercy". Nagrody aktorskie otrzymali - zgodnie z oczekiwaniami - Meryl Streep za rolę w "Żelaznej Damie" i George Clooney za "Spadkobierców".

Wideo na temat: dziewczyna z tatuażem w odbycie
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.