• Informacje na temat:

  dziewczyny nergala

Artykuły na temat: dziewczyny nergala
 • Bogusław Mec wspiera Nergala

  ..."Adam, gratuluję ci takiej dziewczyny" - tymi słowami Bogusław Mec , który przed laty stoczył walkę z rakiem, zwrócił się do chorego na białaczkę Nergala .

 • Nergal komponuje utwory na płytę Dody?!

  Adam Darski , od 19 lat lider black-death-pagan metalowego zespołu Behemoth napisał piosenkę na nowy album swojej różowej dziewczyny.

 • Alicja Bachleda-Curuś ma romans ze znanym dziennikarzem!?

  ...donoszą plotkarskie media, od kilku tygodni Alicja jest podobno bardzo blisko z Piotrem Kędzierskim. 32-latek jest dziennikarzem jednej z rozgłośni, kolegą Nergala i Agnieszki Szulim, a na salonach(...) ukochanej... "To jest najlepszy prezent jako dostałem w życiu od dziewczyny! Wniosek z tego taki, że to najlepsza dziewczyna na świecie. Dziękuję. Dobranoc" - napisał szczęśliwy "Kędzior". Ową...

 • Nergal: Chciałbym sprzedać tyle płyt, co Piasek

  .... Z największego kpiarza show-biznesu wyrósł na prawdziwego celebrytę... Większego nawet od swojej byłej dziewczyny, która do tej pory była w tym świecie niekwestionowaną królową. Czyżby Nergal rozsmakował się w uwadze, jaką zaczęły poświęcać mu kolorowe pisma i postanowił uszczknąć trochę tego tortu dla siebie? Udział w programie "The Voice of Poland" dla wielu starych fanów Nergala tylko dowodzi...

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • Po co Doda śpiewa?

  Jej zawód to wokalistka. Ale tylko teoretycznie. Można odnieść wrażenie, że piosenki to tylko dodatek do działalności Doroty "Dody" Rabczewskiej. W jakiej zatem roli najlepiej się sprawdza? Głosujcie w naszej ankiecie!

 • Doda: Cisza przed burzą

  Już wkrótce do rąk fanów Dody trafi nowy album popularnej piosenkarki. Zanim to się stanie, na koniec czerwca planowana jest premiera nowego singla gwiazdy, który będzie pilotował płytę. Płytę - według Dody - rockową.

 • "The Voice of Poland": "Bitwa" zaczęta!

  Rozpoczął się drugi etap programu "The Voice of Poland". Uczestnicy telewizyjnego show stoczyli emocjonujące "bitwy" na głosy, a jurorzy musieli wybrać zwycięzców. Jak oceniacie ich selekcję?

 • Za kulisami finału "X Factor"

  Ucieczki Kuby Wojewódzkiego, zahukana Ada Szulc, brylujący Bartosz Węglarczyk - odsłaniamy kulisy finału "X Factor"!

 • "The Voice Of Poland": Trudne pożegnania

  Zakończył się etap "Bitwa" w programie "The Voice Of Poland". Z show pożegnali się kolejni uczestnicy. Pozostałych czeka udział w programach na żywo.

Wideo na temat: dziewczyny nergala
 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.