• Informacje na temat:

  dziewczyny wojewódzkiego

Artykuły na temat: dziewczyny wojewódzkiego
 • Siostry Godlewskie do Wojewódzkiego: Bananowy dziadek. Zrobimy mu lewatywkę, bo lubi

  Siostry Godlewskie postanowiły w dość prymitywny sposób odpowiedzieć na zaczepki Kuby Wojewódzkiego (55 l.).

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  To może być jeden z najgłośniejszych odcinków "Kuba Wojewódzki Show". Była żona Kazimierza Marcinkiewicza zapowiedziała na Facebooku, że pojawi się w kolejnym odcinku! "Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego. Dziękuję za wsparcie" - napisała na Facebooku.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Kuba Wojewódzki chwali się nagimi zdjęciami Kaczoruk! Sexy?

  ..., wyrobili sobie zdanie o Kaczoruk. Większość osób uważa ją za bezwzględną i zakochaną w sobie zołzę. Ona sama przyznała, że patrząc na siebie na ekranie, nie ma zbyt dobrego zdania na temat dziewczyny, którą widzi. Oprócz widzów swoje trzy grosze na temat Renulki dorzuciła również Lazdy Rozenek oraz Radzio Majdan, którzy w "Azja Express" co chwila kłócili się z ukochaną Wojewódzkiego. W jednym...

 • Dziewczyny do Kuby: "Jesteś moim ideałem"

  "Oficjalnie! Kubo, jesteś naszym ideałem" - tak z uśmiechem nowy singel zapowiada Zespół Dziewczyny, który niedawno decyzją Kuby Wojewódzkiego pożegnał się z programem "X Factor".

 • Renata Kaczoruk wyjawiła prawdę na temat związku z Kubą Wojewódzkim! Wrócili do siebie?!

  ...w obronie swojej dziewczyny. Wtedy mogło się wydawać, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich miłości. Jakież było zaskoczenie ich fanów, gdy okazało się, że para się rozstała. Ani Kuba, ani Renata nigdzie(...) widywana z innymi mężczyznami, którym nie szczędziła czułości, ale jednocześnie była widywana w nadmorskim apartamencie Wojewódzkiego. Na przemian w mediach pojawiały się informacje, że modelka...

 • Kontrowersyjny wybór Wojewódzkiego

  Decyzją Kuby Wojewódzkiego z programem "X Factor" pożegnał się William Malcolm. Juror ocalił w ten sposób zespół Sweet Rebels.

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • Dziewczyny bronią Mai Sablewskiej

  - Wiemy, jakie są opinie na temat Majki, ale staramy się temu nie ulegać w żaden sposób - powiedziały nam Dziewczyny, które w niedzielę (22 maja) odpadły z "X Factor".

Zdjęcia na temat: dziewczyny wojewódzkiego
Wideo na temat: dziewczyny wojewódzkiego
 • "Ultraviolet": Bartłomiej Topa o swoim bohaterze

  W serialu "Ultraviolet" Bartłomiej Topa gra Waldemara Kraszewskiego, zbliżającego się do emerytury komendanta wojewódzkiej komendy policji w Łodzi. To on prowadzi sprawę śmierci młodej dziewczyny, od której zaczyna się akcja serialu. Zobaczcie, co zdradził nam na temat swojej postaci!

 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 568.

  ) nigdy jeszcze nie byli tak szczęśliwi, ale policjantka ma coraz większe obawy co do byłej dziewczyny Zielińskiego. Chciałaby też mieć pewność czy Tymek jest jego synem. Wkrótce zaczyna także nabierać

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

Dyskusje na temat: dziewczyny wojewódzkiego
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Wy sobie piszcie tu co chcecie, a ja oglądam z przyjemnością Koronę Królów, Wojenne Dziewczyny, Klan, czekam też na Ziuka, chcę, by wróciły Drogi Wolności i Stulecie Winnych. Mam pretensję do TVP, że gra disco polo i sprowadza tureckie obyczajówki, zamiast ewentualnie historyczne, ale i tak znajduję coś dobrego. Komu się nie podoba, niech ogląda Wojewódzkiego. A to, że zima na różnych stacjach

 • Re: Zaczynał od gościnnych występów w...

  Po co dajecie jakiegoś gościa tutaj... robicie z niego gwiazdę .... oglądnijcie sobie odcinek u Kuby Wojewódzkiego jak tam był... spytał go Kuba jak teraz podrywa się dziewczyny... on powiedział ,że na gluta idzie się do dziewczyny "można prosić chusteczkę bo glutek mu wisi.." a potem zaczyna się rozmowę jak ja to usłyszałem to pomyślałem ..jacy celebryci takie i media :)