• Informacje na temat:

  dziewczyny x factor

Artykuły na temat: dziewczyny x factor
 • "X Factor": Zdolne dziewczyny, dziwni panowie

  Czwarty odcinek drugiej serii "X Factor" ozdobiły występy utalentowanych dziewczyn i ich kolegów dziwaków, którym jednak talentu również nie można odmówić.

 • "X Factor": Zdolne dziewczyny, dziwni panowie

  Czwarty odcinek drugiej serii "X Factor" ozdobiły występy utalentowanych dziewczyn i ich kolegów dziwaków, którym jednak talentu również nie można odmówić.

 • Śpiewające dziewczyny piłkarzy

  WAGs (ang. Wives And Girlfriends), czyli skrót stworzony przez brytyjskie media, którym określa się żony i dziewczyny piłkarzy, na dobre zagościł w popkulturze. Często zdarza się jednak, że partnerka piłkarza nie jest tylko damą do towarzystwa, a sama robi zawrotną karierę. Poniżej znajdziecie te wybranki sportowców, które podbijają lub podbijały branżę muzyczną.

 • Dziewczyny z "X Factor": Chwilowa popularność ma krótkie nogi

  Zespół Dziewczyny, który szersza publiczność poznała dzięki programowi "X Factor", nie żałuje udziały w telewizyjnym show. Grupa przestrzega jednak przed zachłyśnięciem się popularnością, jak niewątpliwie daje telewizja.

 • Zespół Dziewczyny: Żurawie, "X Factor" i nowa płyta

  W ostatnim czasie sporo się wydarzyło w zespole Dziewczyny, znanym z programu "Hit Generator" i udziału w eliminacjach do Eurowizji.

 • Oburzający występ The Pussycat Dolls w telewizji. Będzie dochodzenie w sprawie finału "X Factor"?

  W sobotę, 30 grudnia, legendarny girlsband The Pussycat Dolls pokazał się w finale brytyjskiego "X Factor". To pierwszy koncert od momentu zawieszenia zespołu. Po występie do nadawcy spłynęło ponad 400 reklamacji od widzów.

 • "X Factor": Popsuli zabawę!

  W czwartek (14 kwietnia) ogłoszono finalistów "X Factor" na trzy dni przed emisją odcinka, w którym "dowiemy się", kto przeszedł do finału. Nielogiczne? No właśnie!

 • "Wołyń": Michalina Łabacz zaczynała w "X Factor"

  ...bardzo dobrze" - chwalił w "X Factor" Kuba Wojewódzki . Zaśpiewany przez Beciaki przebój "Venus" grupy Bananarama dał im komplet trzech głosów na "tak", ale dziewczyny nie znalazły się w kolejnym(...) Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jak się okazuje, wcześniej szerszej publiczności dała się poznać w pierwszej edycji programu "X Factor" . W muzycznym show TVN wystąpiła w składzie...

 • Sablewska wygrała "X Factor"!

  Z tą właśnie intencją zdecydowała się na jurorowanie w "X Factor". - Do tego show zaprosił mnie Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, a to człowiek, któremu się nie odmawia - deklarowała Maja(...) zespół "Dziewczyny", który należał do jej jurorskiej stajni. Pozbawiona swoich podopiecznych jurorka będzie mogła w finale skupić się tylko na sędziowaniu. Kogo poprze? Od dawna deklaruje, że kocha Adę...

 • Za kulisami finału "X Factor"

  Ucieczki Kuby Wojewódzkiego, zahukana Ada Szulc, brylujący Bartosz Węglarczyk - odsłaniamy kulisy finału "X Factor"!

Wideo na temat: dziewczyny x factor
 • "Sablewska jest w porządku"

  Duet Dziewczyny, który odpadł już z programu "X-Factor", wypowiada się na temat Mai Sablewskiej, która zajmowała się nimi w programie.

Dyskusje na temat: dziewczyny x factor
 • Re: Noc w towarzystwie przystojniaka z "X Factor"

  Ja współczuję Maćkowi! Co to za dziewczyna która lepi się do innych facetów...... no tak sława i pieniądze rozum odbierają..... ale kiedy sława się skończy to rozum nie wraca. Maciek poszukaj sobie innej dziewczyny "normalnej" która woli Ciebie a nie facetów z pierwszych stron gazet. Jeżeli nie chcesz się czuć jak jeleń to postaw na swoim. Rozumiem wszystko jest dla ludzi ale bez przesady!!!!!!!!