• Informacje na temat:

  dziewczyny z drużyny

Artykuły na temat: dziewczyny z drużyny
 • "Dziewczyny z drużyny" po raz drugi?

  Jedna z witryn internetowych poinformowała, iż rozpoczął się casting mający na celu wyłonienie bohaterek sequela komedii "Dziewczyny z drużyny" . Opowieść o grupie cheerleaderek, zrealizowana dwa lata temu przez studio Universal, zarobiła na całym świecie ponad 68 milionów dolarów.

 • "The Voice Kids": Kto awansował do finału z drużyny Kwiatkowskiego?

  Pierwszy odcinek bitew w trzeciej edycji "The Voice Kids" za nami. Kto z drużyny Dawida Kwiatkowskiego awansował do finału?

 • "The Voice Kids": Edyta Górniak szuka w programie dziewczyny dla Allana?

  Słodkie krówki, pożyczanie ciuchów, ekspresowy kurs nauki na gitarze, a może przejażdżka quadem? Do czego jeszcze posuną się trenerzy "The Voice Kids", by zachęcić dzieciaki do swojej drużyny?

 • Puder: Dziewczyny z "Bitwy na głosy" razem ("Weź mnie do siebie")

  Piosenką "Weź mnie do siebie" debiutuje grupa Puder, w składzie której odnalazły się trzy wokalistki z drużyny Andrzeja Piasecznego z "Bitwy na głosy".

 • "Hell's Kitchen": Uczestniczki sobie grożą

  Intrygi - pod tym hasłem przebiegał wczorajszy odcinek "Piekielnej Kuchni". Dziewczyny z drużyny Czerwonej nie tylko nie wydały żadnego dania, ale także karczemnie się pokłóciły. Doszło nawet do gróźb!

 • Romantyczna Renee Zellweger

  Amerykańska aktorka Renee Zellweger, bohaterka takich przebojów jak "Dziennik Bridget Jones" , "Ja, Irena i ja" , "Siostra Betty" , wystąpi w nowej hollywoodzkiej komedii romantycznej "Down With Love". Film wyreżyseruje Peyton Reed, autorka komedii "Dziewczyny z drużyny" .

 • Aniston rzuca Vaughna

  Jennifer Aniston ( "Bruce Wszechmogący" , "Nadchodzi Polly" ) dołączy do Vince'a Vaughna ( "Old School" , "Zabawy z piłką" ) na planie komedii "The Break Up", która powstaje dla studia Universal Pictures. Reżyserem opowieści będzie Peyton Reed ( "Dziewczyny z drużyny" , "Do diabła z miłością" )

 • Gabrielle Union w "Bad Boys 2"

  Gabrielle Union ( "Zakochana złośnica" , "Dziewczyny z drużyny" , "Gra dla dwojga" ) zagra główną rolę kobiecą w sequelu filmu "Bad Boys" . W obrazie "Bad Boys 2" Gabrielle Union wcieli się w Sydney Burnett, przyrodnią siostrę Marcusa Burnetta, którego w filmie "Bad Boys" zagrał Martin Lawrence.

 • Christina Grimmie zastrzelona po koncercie. Amerykanie w szoku

  Śmierć 22-letniej wokalistki Christiny Grimmie wstrząsnęła mieszkańcami USA. Fani młodej piosenkarki oraz artyści wspominają ją w sieci, natomiast policja ujawniła, kto strzelał do dziewczyny.

 • "Fantastic Four" bez reżysera

  Peyton Reed ( "Dziewczyny z drużyny" , "Do diabła z miłością" ) pożegnał się z projektem filmowej adaptacji komiksu "Fantastic Four" przygotowywanym dla wytwórni 20th Century Fox. Powodem odejścia reżysera, zdaniem rzecznika studia, była różnica zdań na temat koncepcji filmu. Rozpoczęły się już poszukiwania innego reżysera, który miałby stanąć za kamerą.