• Informacje na temat:

  dzisiejsza moda

Artykuły na temat: dzisiejsza moda
 • Kate Winslet kreatorką mody

  Brytyjska aktorka Kate Winslet wcieli się w postać słynnej kreatorki mody Vivienne Westwood w filmie biograficznym.

 • Dorociński w świecie mody

  Kończą się zdjęcia do produkcji reklamowanej jako polski odpowiednik "Diabeł ubiera się u Prady". W "Miłości na wybiegu" pojawi się Urszula Grabowska, Marcin Dorociński i Karolina Gorczyca.

 • Karol Strasburger: Nie ulegam modom

  Uznano, że scena z "Nocy i dni", w której brał udział, jest jedną z najbardziej romantycznych w historii polskiego filmu. Dziś Karol Strasburger kojarzony jest także z teleturniejem "Familiada". Przystojny, wysportowany, nadal otrzymuje od kobiet mnóstwo propozycji... matrymonialnych.

 • De Mono: Hip hop to moda

  ...- Zobaczymy, co będzie z hip hopem za dwa lata - mówi Andrzej Krzywy, wokalista grupy De Mono w rozmowie z INTERIA.PL. Muzyk uważa, że moda na rymowanie przeminie, a rap stanie się jednym z nurtów muzycznych, jak punk lub reggae.

 • Grażyna Torbicka: Nie mam żadnego sekretu

  "To osobowość, która nie ulega modom" - powiedziała o niej kiedyś Agata Młynarska. Grażyna Torbicka - dziennikarka, prezenterka, wielka miłośniczka kina, ikona mody - obchodzi w piątek, 24 maja, 60. urodziny.

 • Serialowa Monica Geller nową ikoną stylu

  Moda w stylu lat 90. wciąż pozostaje aktualna. Nic dziwnego, że dorastające pokolenie kolejnych miłośników serialu "Przyjaciele" zwróciło uwagę na styl Moniki Geller. W trakcie konferencji Net(...) nieograniczona. Spinki i wsuwki do włosów, które właśnie święcą modowe triumfy, spodnie z wysokim stanem, krótkie topy i obszerne bluzy. Moda uwielbia pewną nostalgię i tego nie da się ukryć. Po 20

 • Jagoda Szelc: Musimy myśleć za siebie

  Reżyserka i scenarzystka filmu "Wieża. Jasny dzień" o wartości samorozwoju, płynięciu pod prąd współczesnym modom, tworzeniu własnego kina, potrzebie duchowości oraz myśleniu za siebie.

 • Kate Winslet nie dostała roli

  Kate Winslet zaprzeczyła doniesieniom o swoim występie w powstającym właśnie filmie biograficznym o kreatorce mody Vivienne Westwood.

 • Freak folk wyznacza trendy

  Jedni sięgnęli po folk, aby odreagować elektroniczne brzmienia minionej dekady techno. Inni nasłuchują w nim głosu korzeni, tak pożądanych wobec zgiełku epoki globalnej komunikacji. I tak muzyka folkowa wyznacza jeden z wiodących trendów nowego wieku. Dziś kulminację osiąga najciekawszy etap tego zjawiska: zapanowała moda na freak folk.

 • "EKRANy": O czym tym razem?

  Tematem najnowszego numeru "EKRANów" jest retro, a ściślej - panująca we współczesnym kinie moda na remaki, retaki, sequele i prequele.

Zdjęcia na temat: dzisiejsza moda
Wideo na temat: dzisiejsza moda
 • Joanna Jabłczyńska ubolewa: Faceci stali się zniewieściali!

  Okazuje się, że Joasia Jabłczyńska narzeka już nie tylko na żenujący poziom pokazów mody. Ostatnio coraz mniej podobają jej się także dzisiejsi mężczyźni, którzy zaczynają za bardzo o siebie dbać, co dla celebrytki jest oznaką zniewieścienia. Zgadzacie się? (Co za tydzien/x-news)

Dyskusje na temat: dzisiejsza moda