• Informacje na temat:

  dzisiejszy odcinek m jak miłość

Artykuły na temat: dzisiejszy odcinek m jak miłość
 • "Rolnik szuka żony 5": Kiedy świąteczny odcinek? "W programie znaleźliśmy siebie"

  ..."Dzisiejsze spotkanie i dzisiejszy odcinek na pewno jest wyjątkowy. To taki czas, na który bardzo się cieszymy" - mówi Marta Manowska o świątecznej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Specjalny odcinek będzie można obejrzeć w Boże Narodzenie, 25 grudnia, wieczorem w TVP1.

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • Czym zaskoczy "Miłość nad rozlewiskiem"?

  Dobrzy znajomi i zupełnie nowi bohaterowie. Romanse opisane w powieści i wątki stworzone przez scenarzystów. Powstaje serial "Miłość nad rozlewiskiem". Po rocznej przerwie filmowcy znów zawitali na Mazury.

 • Patryk Żywczyk: Z "Idola" do "The Voice of Poland". Zobacz wideo

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo zobaczyć fragment dzisiejszego odcinka "The Voice of Poland". Jak poradzi sobie Patryk Żywczyk?

 • Kuszewski wygra "Taniec z gwiazdami"!

  Kacper Kuszewski wygra 13. edycję programu "Taniec z gwiazdami" - wynika z ankiety, przeprowadzonej wśród czytelników portalu INTERIA.PL. Na triumf gwiazdora "M jak miłość" wskazało aż 35% głosujących.

 • Teresa Lipowska: Pogoda ducha i radość życia

  Zagrała w ponad 130 filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Popularność zawdzięcza pełnej ciepła i życiowej mądrości Barbarze Mostowiak z "M jak miłość". Prywatnie Teresa Lipowska jest serdeczną i niezwykle zajętą osobą.

 • Przewodnik rockowy: Roger Daltrey z The Who ma 70 lat

  Zacznę od zagadki. Który zespół wystąpił na (prawie) wszystkich najważniejszych koncertach historii rocka? Czuję, że w tym momencie, bardzo wielu jego miłośników niejako automatycznie pomyślało by(...) zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Tak się jakoś przyjęło, że gdy mówiło (pisało) się o The Who, to zawsze podkreślało się rolę i osobowość gitarzysty formacji Pete'a Towshenda, a nieco...

 • Co nam dzisiaj zaśpiewają?

  Już dziś kolejny, 4 odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają". W minioną sobotę z walki o Brylantowy Mikrofon odpadł Dariusz Jakubowski.

 • Nie ma na nich mocnych?

  W ostatnich odcinkach muzycznego show TVP2 "Hit Generator" o zaskakujące rozstrzygnięcia było trudno prawie tak samo jak o gwiazdy wielkiego formatu na scenie. O tym, czy kolejna odsłona programu będzie równie przewidywalna przekonamy się w piątek (początek godz. 22:35).

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

Dyskusje na temat: dzisiejszy odcinek m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": "Teściowa" jak z koszmaru!

  Może to śmieszne, ale oglądałam już dzisiejszy odcinek i teściowa nie będzie tam pić herbatki :D Przyjrzyjcie się uważnie. Wiem wiem, nie mam własnego życia, jestem starą panną tak tak. A tak naprawdę jestem pełną życia, wykształconą dziewczyną i podczas prasowania lubię oglądać ten serial, tylko w necie, bo w telewizji nie mam czasu - M jak miłość zawsze oglądam po północy i mnie uspokaja.

 • Re: Co czeka widzów w 8. serii "Rancza"?

  Lucy i Kusy, Lucy i Kusy, Lucy i Kusy........wyłącznie tylko o nich.;OTo już jest denerwujące, i ten dzisiejszy odcinek z tą dziwną muzyczką.....oprócz tego to świetny serial, a dla tych którzy go nie lubią (w tym Ojca Mateusza)-wy woleliście Plebanię,lub M jak miłość? Bo według mnie to jest dno.

 • M jak miłość

  Nudny będzie ten dzisiejszy odcinek ! Raczej nie będę oglądać .. .

 • Re: Pierwsza miłość

  wiecie moze jak obejrzec dzisiejszy odcinek w internecie??

 • Re: Stracili pracę z dnia na dzień

  Właśnie oglądnęłam dzisiejszy odcinek. Wyglądało to jak pożegnanie i podsumowanie . Jeszcze raz mówię NIE i zaznaczam że systematycznie płacę abonament , jak wiadomo głównie za powtórki . Nie życzę więc sobie żeby bez pytania opinii skreślać serial, który jak powiedzieli bohaterowie tylko pomarzyć może o oglądalności M- jak Miłość. Winna jest tu godzina projekcji a nie jakość. Kto o tym decyduje????