• Informacje na temat:

  dziwne paznokcie

Artykuły na temat: dziwne paznokcie
 • Rubik: co do rączki, to do buzi

  Na bankiecie po jednym z pokazów mody, na który został zaproszony Piotr Rubik (40 l.), wyszło na jaw, że kompozytor w każdej sytuacji lubi czuć się świeżo i czysto. Do tego stopnia, że jest gotów publicznie wyczyścić sobie paznokcie i zęby tym samym przyrządem.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Dziwne zachowanie Krystiana zaczyna niepokoić Ewę i Kalinę. Gdy wypytują go, co mu dolega, chłopak bagatelizuje sprawę. Tymczasem w Wadlewie Emilka, Anna i Paulina rozpoczynają produkcję domowego mydła...

 • ...wydarzenia pokazały wszak niebezpieczeństwo wesel. Z racji, że twoje jest już zaplanowane, cóż… Biedny Joffrey. Mam dziwne przeczucie, że winowajcą będzie pasztet. - Albo wino – wtórowała jej wnuczka...

 • Weekend w serialach

  ...prawdy. Jego teściowie zastanawiają się, z czego wynika dziwne zachowanie Powellów.

Wideo na temat: dziwne paznokcie
 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.