• Informacje na temat:

  dziwne uzależnienia

Artykuły na temat: dziwne uzależnienia
 • Darren Aronofsky: Każdy jest uzależniony

  ...jest bardziej istotny? D.A.: Zdecydowanie uzależnienia, bo wszyscy jesteśmy nimi dotknięci. Kiedy myślałem o "Requiem", myślałem o nim jak o horrorze - potworem miało być uzależnienie. Samotność(...) uzależnienia. Jeśli chodzi o montaż, to zazwyczaj wynajmuję montażystę, ale styl montowania jest mój. Jak ważna jest muzyka w twoich filmach? Czy powstaje równoległe do obrazu czy jest dogrywana potem...

 • Tęsknię za Kieślowskim

  ..."Kiedy myślę o Krzysztofie Kieślowskim, przychodzą mi do głowy dwa określenia: delikatny i zabawny. Bardzo za nim tęsknię, odszedł za szybko. To dziwne uczucie, ale w jakiś niewytłumaczalny sposób czuję jego obecność. W sercu i w myślach" - przyznaje Juliette Binoche w specjalnym wywiadzie dla RMF FM. Z aktorką rozmawiała Katarzyna Sobiechowska-Szuchta.

 • Demi Lovato: Jak opisała ją jej matka w swojej książce?

  ...jadalni przerażona. Powiedziała 'Demi przegląda jakieś dziwne strony o anoreksji i bulimii'. Odparłam, że prawdopodobnie trafiła tam przez pomyłkę. Jestem przerażona, kiedy o tym teraz myślę. Czasem...

 • Krzysztof Krawczyk ćpał i pił

  ..., ale nie jestem. To dziwne, że się nie uzależniłem po takiej ilości alkoholu, jaki wypiliśmy z Trubadurami. Wtedy jedyną dostępną używką była ciepła wódka. Zdarzało się wyjść po pięćdziesiątce na scenę...

 • Billy Idol wspomina szaloną przeszłość

  Billy Idol, słynny brytyjski wokalista, znany z punkowej formacji Generation X i płyt solowych, ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów, że po raz pierwszy spróbował narkotyków, kiedy miał zaledwie 13 lat. Później uzależnił się od różnorakich środków odurzających oraz alkoholu. Wokalista przyznaje, że walkę z uzależnieniem postanowił podjąć dzięki synowi.

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • Juliette Lewis zagra Patti Smith?

  Juliette Lewis ( "Dziwne dni" , "Cold Creek Manor" , "Histeryczna ślepota" ), która ostatnio postanowiła spróbować swoich sił jako wokalistka, ma zamiar połączyć dwie największa pasje. Artystka znana najbardziej z filmu "Urodzeni mordercy" planuje nakręcić biograficzny film o legendarnej Patti Smith.

 • ​"Przełęcz ocalonych" : Wojna o pokój

  Amerykanin Desmond Doss jest pacyfistą i żołnierzem. Bezwzględnie przestrzegający piątego przykazania, ale pragnący przysłużyć się ojczyźnie, bierze udział w walkach na Okinawie jako tzw. "obdżektor". Do nikogo nie strzela, nawet nie dotyka karabinu, za to pod gradem kul odnajduje kolejnych rannych, opatruje ich i odciąga jak najdalej od pola bitwy. Wygląda to równocześnie ekscytująco i trochę dziwnie.

 • Catatonia powróci bez Cerys Matthews

  ...nigdy razem nie grali. To bardzo dziwne uczucie. Jeszcze się do tego nie przyzwyczailiśmy" - powiedział Aled Richards.

 • "Seks, miłość i terapia": Potrzebuje pięciu partnerów dziennie

  ...maskotka. To może wydawać się dziwne, ale to jej azyl, schronienie. W zasadzie każdy z nas ma takie miejsce w głowie, własny sposób, aby nie pogubić się, nie zatracić punktu odniesienia do(...). Notoryczny uwodziciel Lambert (Patrick Bruel) próbuje zmienić swoje życie i wyleczyć się z uzależnienia od seksu. Jednak jego plany zostają poddane trudnej próbie. Pechowiec nieświadomie zatrudnia jako...

Zdjęcia na temat: dziwne uzależnienia