• Informacje na temat:

  dzwonki do telefonu

Artykuły na temat: dzwonki do telefonu
 • .... Brytyjskie wytwórnie płytowe rozważają stworzenie zupełnie nowej koncepcji promocji, w której kluczową rolę odgrywałyby dzwonki do telefonów. To one najpierw promowałyby utwór, oczywiście razem...

 • Dzwonek do telefonu najlepszy!

  Na brytyjskiej liście najpopularniejszych singli doszło do epokowego wydarzenia. Utwór "Axel F" Crazy Frog zadebiutował na szczycie notowania, będąc zarazem pierwszym w historii dzwonkiem telefonicznym, który dotarł tak wysoko na liście przebojów.

 • Koniec z muzycznymi dzwonkami do telefonów?

  Szefowie wytwórni płytowej EMI, działając w imieniu artystów, którzy dla niej nagrywają, zdecydowali o wypowiedzeniu wojny serwisom internetowym, które oferują ich utwory w postaci dzwonków do telefonów komórkowych. Nie wiadomo jednak, czy jest to początek nowej kampanii, mającej na celu ochronę praw autorskich, czy też jednorazowa akcja.

 • Zaskakujący dzwonek w komórce Dody

  Piosenkarka odbierając telefon, słucha polskiego hip hopu!

 • Eminem przeciwny darmowym dzwonkom

  Raper Eminem pozwał pięć kompanii, które bezprawnie wykorzystały jego muzykę do stworzenia dzwonków telefonicznych. Najpopularniejszy hiphopowiec na świecie zażądał od firm tantiemów ze sprzedaży sygnałów komórkowych opartych na motywach z takich przebojów, jak "Stan" czy "Lose Yourself".

 • Hugh Jackman: Odbierz telefon!

  Hugh Jackman i Daniel Craig zostali zmuszeni do przerwania swojego broadwayowskiego występu "A Steady Rain" z powodu.... dzwoniącego na sali telefonu.

 • Utwór "Stan" Eminema, kontrowersyjnego amerykańskiego rapera, jest obecnie najczęściej używanym dzwonkiem w telefonach komórkowych, których posiadaczami są brytyjscy nastolatkowie. Tak przynajmniej wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na Wyspach Brytyjskich, na zlecenie firmy Orange, jednego z operatorów telefonii komórkowej.

 • Jay-Z: Czarny telefon

  Znany amerykański raper Jay-Z firmuje swym pseudonimem zmodyfikowaną wersję jednego z nowych telefonów komórkowych firmy Nokia. Nic dziwnego, że aparat został nazwany "The Black Phone" (Czarny telefon), a zawiera w pamięci cały najnowszy album rapera oraz tapety i dzwonki brzmiące tak samo jak prawdziwa muzyka.

 • Tedefon czyli telefon od Tedego

  Tedefon wyposażony jest w specjalnie przygotowane tapety i dzwonki MP3 z muzyką hip hop pochodzącą z czwartej solowej płytą Tede "Esende Mylffon". "Pomysł z Tedefonem spodobał mi się od razu. Przygotowanie designu oraz zawartości muzycznej było ciekawą zabawą. Tak wygląda telefon, który chciałbym mieć" - powiedział Tede. Tedefon będzie dostępny w limitowanej serii 250 sztuk. Przeczytaj wywiad...

 • Dzwonki telefonów komórkowych już nie będą psuły we Francji atmosfery sal kinowych i teatralnych. Francuski minister delegowany ds. przemysłu Patrick Devedjian ogłosił w poniedziałek, 11 października, że podpisał zezwolenie na zagłuszanie sieci komórkowych w tego rodzaju miejscach.

Zdjęcia na temat: dzwonki do telefonu