• Informacje na temat:

  ed asner

Artykuły na temat: ed asner
 • Nowy sezon, nowi bohaterowie

  UWAGA SPOILERY! W życiu braci Lawsonów pojawi się ich dziadek. W jego postać wcieli się Ed Asner. Ponoć odwiedziny dziadka wiele zmienią w życiu Hanka, Evana i Eddiego. Eda Asnera będziemy mogli oglądać w dwóch odcinkach nadchodzącego sezonu. Wiadomo także, że Hank znajdzie nową, piękną adoratorkę. Niewiele jeszcze wiadomo o tej kobiecej postaci, ale mówi się, że zagości w serialu na dłużej...

 • Yahrzeit

  ...sprzedania biżuterii po żonie. Abraham Klein (w tej roli: Edward Asner - nominowany za tę kreację do nagrody Emmy 2009) ma wytatuowany na przedramieniu numer z obozu koncentracyjnego i Mac jest szczerze...

 • Kathryn Bigelow broni swojego filmu

  Kathryn Bigelow napisała list otwarty w obronie swojej produkcji "Wróg numer jeden", gdyż kontrowersje, jakie wywołały sceny tortur ukazane w filmie, mogą jej zaszkodzić w wyścigu po Oscara.

 • Film Pawlikowskiego na festiwalu w Rzymie

  Francusko-brytyjsko-polski film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego "La Femme du cinquicme" ("Kobieta z piątej dzielnicy") zakwalifikowano do głównego konkursu na festiwalu w Rzymie. Jego szósta edycja odbędzie się od 27 października do 4 listopada.

 • Aktorzy podzieleni

  Dwa amerykańskie związki zawodowe artystów rozważyły propozycję zwarcia szeregów w obliczu konsolidacji mediów, jaka ma obecnie miejsce w USA. Propozycję połączenia stowarzyszeń poddano głosowaniu członków Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild - SAG) i federacji artystów radia i telewizji (American Federation of Television and Radio Artists - AFTRA). Wynik głosowania był negatywny - połączenie obu organizacji nie doszło do skutku po raz drugi w ciągu czterech ostatnich lat.

 • Zamieszki podczas festiwalu w Rzymie

  Pokaz filmu "The Lady" w reżyserii Luca Bessona o przywódczyni birmańskiej opozycji, laureatce Nagrody Nobla Aung San Suu Kyi otworzył w czwartek, 27 października, międzynarodowy festiwal w Rzymie. W konkursie jest francusko-brytyjsko-polski film Pawła Pawlikowskiego. Inaugurację zakłóciła gwałtowna demonstracja.

 • Luc Besson pokazał "The Lady"

  Pokaz filmu "The Lady" w reżyserii Luca Bessona o przywódczyni birmańskiej opozycji, laureatce Nagrody Nobla Aung San Suu Kyi otworzył w czwartek międzynarodowy festiwal w Rzymie. W konkursie pokazywany będzie francusko-brytyjsko-polski film Pawła Pawlikowskiego.

 • "Czasem mniej, znaczy lepiej"

  Wielu muzyków marzy o tym, aby grać w Morbid Angel. Tymczasem Erik Rutan po dziewięciu latch bycia częścią jednej z największych grup tego gatunku, postanowił rozstać się z Trey’em Azagthothem i Petem Sandovalem, aby w pełni poświęcić się grupie Hate Eternal, którą tworzy wraz z Jaredem Andersonem, nota bene także kiedyś działającym w Morbid Angel, i Derekiem Roddym. Jesienią 2002 roku ukazała się druga płyta tej formacji, zatytułowana "King Of All Kings", na której znalazła się porcja...