• Informacje na temat:

  ed quinn model

Artykuły na temat: ed quinn model
 • "Herkules": Widać upływ czasu?

  .... Potem, włócząc się po świecie, zaczął karierę modela. Obsadzony w kilku produkcjach w roli Herkulesa, tak się spodobał widzom, że z myślą o nim stworzono serial. Scenarzyści swobodnie nawiązali do(...) plenery wciąż urzekają. No i jest niezapomniany Anthony Quinn w roli Zeusa! IP...

 • Kochankowie XX wieku

  Quinn" Serce pani doktor, która porzuciła Boston i wyjechała na Dziki Zachód, do miasteczka Colorado Springs, od dłuższego czasu biło mocniej na widok Sully’ego - samotnego górskiego trapera. Jednak(...) spektakularny wybuch tego uczucia! Adam i Ewa z serialu "Adam i Ewa" On - młody model i gwiazda reklamy, ona - starsza o 6 lat, urzędniczka bankowa. Miłość na pozór niemożliwa. Inne środowiska, doświadczenia...

 • Ridley Scott po hiszpańsku

  Ridley Scott ( "Gladiator" , "Helikopter w ogniu" ) realizuje w Hiszpanii wielkie widowisko kostiumowe "Kingdom of Heaven". Twórca zakończył ostatnio zdjęcia w rejonie Alto Aragón, a ostatni klaps na planie padł w słynnym zamku Loarre. Następnie ekipa przeniosła się do Segowii, by tam sfilmować sceny toczące się w lasach. Za miesiąc, 27 lutego, całe przedsięwzięcie przeniesie się do Maroka.

 • "Toyboy", czyli młodszy kochanek

  Naukowcy wciąż szukają recepty na eliksir młodości, który umożliwiłby zatrzymanie czasu. Znane gwiazdy Hollywood w średnim wieku, takie jak Sharon Stone, Robin Wright czy Demi Moore, znalazły sposób, by czuć się młodo. To "toyboy", czyli dużo młodszy partner.

 • Sławomir Idziak: 40 lat za kamerą

  Wybitny polski operator filmowy Sławomir Idziak świętuje 40-lecie pracy zawodowej. Jest autorem zdjęć do prawie 70 filmów, ma w dorobku nominację do Oscara. Jak powiedział PAP, w tym roku zaprezentuje swój nowy projekt internetowy na festiwalu w Cannes.