• Informacje na temat:

  ed quinn plotki

Artykuły na temat: ed quinn plotki
 • Do Colorado Springs przyjeżdża słynny pisarz i poeta Walt Whitman. Od razu zaczynają krążyć plotki na temat osobistego życia pisarza. Dr Cook wyjawia informację,...

 • Jane Seymour rozwodzi się po 20 latach

  Aktorka znana z serialu "Doktor Quinn", Jane Seymour, rozwodzi się ze swoim mężem Jamesem Keachem. Para była małżeństwem przed 20 lat i doczekała się dwojga dzieci. Plotki głoszą, że przyczyną rozpadu związku jest niewierność Keacha.

 • Dr Quinn rozwodzi się po 20 latach małżeństwa!

  Jane Seymour, aktorka znana z serialu "Doktor Quinn", rozwodzi się ze swoim mężem Jamesem Keachem. Para była małżeństwem od 20 lat i doczekała się dwojga dzieci. Plotki głoszą, że przyczyną rozpadu związku jest niewierność Keacha.

 • Gwiazdor "Kac Vegas" wziął ślub

  Aktor Zach Galifianakis, znany z "Kac Vegas w Bangkoku", wziął ślub. Ceremonia miała miejsce w Vancouver, a żoną aktora została jego wieloletnia partnerka Quinn Lundberg.

 • "Żona idealna": Spin-off serialu oficjalnie potwierdzony

  Stacja CBS oficjalnie potwierdziła informacje o spin-offie "Żony idealnej". W nowym serialu widzowie zobaczą dalsze losy Diane Lockhart (Christine Baranski) oraz Lucci Quinn (Cush Jumbo), która dołączyła do serialu w siódmym sezonie. Tytuł? "The Greater Good".

 • Sharon Stone: Kolejna adopcja?

  Gwiazda "Nagiego instynktu 2" Sharon Stone (47 l.) zaadoptowała już trzecie dziecko. Informację tę podała amerykańska gazeta "New York Post", jednak rzecznik aktorki - Cindi Berger - nie potwierdził dotychczas tej sensacyjnej plotki .

 • "Żona idealna": Spin-off serialu zadebiutuje w lutym

  Akcja spin-offu będzie miała miejsce dwanaście miesięcy po wydarzeniach z finałowego epizodu siódmego sezonu "Żony idealnej". Do kancelarii prawniczej prowadzonej przez Luccę Quinn (Cush Jumbo(...) Lindo, Bernadette Peters i Paul Huilfoyle. Plotki głoszą, że gościnnie może pojawić się Julianna Margulies (Alicia Florrick). Jeżeli jednak do tego nie dojdzie fani mogą liczyć na małe informacje...

 • Bocelli politykiem?

  Słynny włoski pop-tenor Andrea Bocelli jest głównym kandydatem do roli Davida Blunketta w musicalu na West Endzie. Były minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii niedawno musiał ustąpić ze stanowiska, po tym jak media poinformowały o przyspieszeniu przez niego procedury wydania wizy pewnej Filipince.

 • "Żona idealna": Gwiazda "Gry o tron" zagra w spin offie serialu

  Lockhart & Lee. Obie kobiety postanawiają dołączyć do Lucci Quinn (Cush Jumbo) w nowej firmie prawniczej.   - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Rose dołączyła do naszej ekipy - stwierdzili producenci(...) Lindo, Bernadette Peters i Paul Huilfoyle. Plotki głoszą, że gościnnie może pojawić się Julianna Margulies (Alicia Florrick). Jeżeli jednak do tego nie dojdzie fani mogą liczyć na małe informacje...

 • "Toyboy", czyli młodszy kochanek

  Naukowcy wciąż szukają recepty na eliksir młodości, który umożliwiłby zatrzymanie czasu. Znane gwiazdy Hollywood w średnim wieku, takie jak Sharon Stone, Robin Wright czy Demi Moore, znalazły sposób, by czuć się młodo. To "toyboy", czyli dużo młodszy partner.

Zdjęcia na temat: ed quinn plotki
Dyskusje na temat: ed quinn plotki