• Informacje na temat:

  ed westwick aktor

Artykuły na temat: ed westwick aktor
 • "Miasto zła": Ed Westwick w roli mordercy

  ..."Miasto zła" - nowy serial kryminalny z Edem Westwickiem w roli głównej - zadebiutuje na antenie TVN7 już kilka dni po premierze w USA! Tego nie można przegapić!

 • Najgorzej ubrany aktor

  Choć widnieje na szczytach list najseksowniejszych aktorów, tym razem mu się nie udało. Robert Pattinson został przez magazyn "Esquire" ogłoszony najgorzej ubranym mężczyzną Hollywood.

 • "Ludzie mylą mnie z Pattinsonem"

  Brytyjski aktor znany z serialu "Plotkara" - Ed Westwick - przyznał, że często bywa mylony ze swoim rodakiem - Robertem Pattinsonem.

 • Ludzie mylą go z Pattinsonem

  Brytyjski aktor młodego pokolenia - znany z serialu "Plotkara" Ed Westwick - przyznał, że często bywa mylony ze swoim rodakiem - Robertem Pattinsonem.

 • Chciałby zagrać Batmana!

  Gdyby nie fakt, że Ed Westwick został aktorem, z pewnością byłby architektem krajobrazu, bo uwielbia ogrody. Marzy także o wyrozumiałej dziewczynie, która razem z nim będzie oglądać mecze piłki nożnej.

 • Znany aktor reżyseruje serial

  Tate Donovan - aktor znany z takich seriali, jak: "Układy", "Przyjaciele" oraz "Życie na fali" - wyreżyseruje jeden z odcinków "Plotkary".

 • Shohr zdradziła Westwicka

  Jessice Shohr i Eda Westwick , grających razem w serialu "Plotkara"do tej pory łączyła zarówno praca jak i uczucie. Ostatnio ich wspólne relacje znacznie się skomplikowały i… rozstali się, donosi New York Post.

 • Chciałby zagrać Batmana!

  Gdyby nie fakt, że Ed Westwick został aktorem, z pewnością byłby architektem krajobrazu, bo uwielbia ogrody. Marzy także o wyrozumiałej dziewczynie, która razem z nim będzie oglądać mecze piłki nożnej.

 • Co słychać u gwiazd "Plotkary" 7 lat od zakończenia serialu?

  ...ślub! Po zakończeniu serialu o Edzie Westwicku bez wątpienia było głośno. W związku z wypromowaną akcją #MeToo aktorka Kristen Cohen zainspirowana szczerością i odwagą innych dziewczyn, postanowiła podzielić się swoją historią sprzed 3 lat, według której Ed Westwick miał ją zgwałcić. Aktor wyparł się tego, twierdząc, że nawet jej nie zna. - "Nie znam tej kobiety. Nigdy do niczego nie...

 • Miley Cyrus oburzona: Nie mogę tolerować kłamstw

  "Możesz mnie nie w***wiać?" - napisała w jednym z postów na Twitterze oburzona Miley Cyrus. Tak zareagowała na plotki rozsiewane przez znanego blogera Pereza Hiltona.

Zdjęcia na temat: ed westwick aktor
Wideo na temat: ed westwick aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: ed westwick aktor
 • Re: ED WESTWICK – jako Chuck Bass...

  Najlepsze postać! Ciemny mroczny ale widać dokładnie co go do tego doprowadziło. Widać skąd to się bierze. Nie jest takim pełnowymiarowym złym charakterem. Tak sobie radzi w życiu. Jest świetnym biznesmenem i przyjacielem a kochany - także partnerem, ale to zło czasem odzywa się i wszystko niszczy - taki miał przykład w domu, a właściwie prawie brak pozytywnego przykładu. Niezbyt przystojny aktor