• Informacje na temat:

  ed westwick muzyk

Artykuły na temat: ed westwick muzyk
 • "Miasto zła": Ed Westwick w roli mordercy

  ..."Miasto zła" - nowy serial kryminalny z Edem Westwickiem w roli głównej - zadebiutuje na antenie TVN7 już kilka dni po premierze w USA! Tego nie można przegapić!

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  .... W tym samym czasie zadebiutują także dwa inne seriale - drugi sezon "White Gold" oraz pierwsza seria "It's Bruno". "White Gold" to produkcja BBC, w której w główne role wcielają się Ed Westwick...

 • Nastolatki nagrodziły seriale

  ...8 sierpnia rozdano Teen Choice Awards - nagrody nastolatków, dla ich ulubieńców ze sfery telewizji, muzyki, mody, sportu i filmu. W tym roku najwięcej laurów zdobył serial "Pamiętniki wampirów". Tuż(...): Zagubieni" Ed Westwick, "Plotkara" Najlepszy serial animowany " Głowa rodziny " Nominowani: "American Dad" "The Cleveland Show" "South Park" "Star Wars: Clone Wars"

Wideo na temat: ed westwick muzyk
 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...

 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.