• Informacje na temat:

  eddie cibrian plotki

Artykuły na temat: eddie cibrian plotki
 • Piosenkarka przyłapana na zdradzie męża

  O amerykańskiej piosenkarce LeAnn Rimes pojawiły się ostatnio plotki , że zdradza swojego męża. Gwiazda została przyłapana na randce z kolegą z planu najnowszej produkcji telewizyjnej.

 • Alfabet "CSI: Miami"

  ..., że zasługuję na więcej niż to, co mi zaproponowano. Odpowiedzieli, że jeśli mi się nie podoba, mogę odejść i tak zrobiłem. Wtedy pojawił się Eddie Cibrian, który odszedł tuż przed moim powrotem(...) w innych serialach. C jak Cibrian Na temat odejścia Eddiego, który zdążył zagrać jedynie w 8. serii, pojawiło się wiele plotek. Producenci byli niezadowoleni z tego, że w 2010 r. prasa...

Wideo na temat: eddie cibrian plotki
 • Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

  Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan. Film w polskiej wersji językowej. Reżyseria: Michael Apted ("Świat to nie wszystko", "Goryle we mgle").

 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.