• Informacje na temat:

  eddie cibrian zdjęcia

Artykuły na temat: eddie cibrian zdjęcia
 • Koniec sielanki

  Eddie Cibrian, którego znamy z "CSI: Miami", wywołuje mieszane uczucia wśród widowni. Jedni za nim szaleją, a inni... nienawidzą. Wszystkiemu jest winny gorący romans!

 • Piosenkarka przyłapana na zdradzie męża

  Rimes, znana z hitu "Can't Fight The Moonlight", jest od siedmiu lat żoną tancerza Deana Sheremeta. Teraz jednak najwyraźniej ma romans z Eddiem Cibrianem, który razem z nią pracuje przy(...), LeAnn i Eddie nawiązali ze sobą naprawdę silną więź, są sobie bardzo bliscy". Co ciekawe, 27-letnia piosenkarka w sierpniu ubiegłego roku odnowiła więzy małżeńskie z Sheremetem. Cibrian zaś od 2001 roku...

Wideo na temat: eddie cibrian zdjęcia
 • Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

  Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan. Film w polskiej wersji językowej. Reżyseria: Michael Apted ("Świat to nie wszystko", "Goryle we mgle").

 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

Dyskusje na temat: eddie cibrian zdjęcia