• Informacje na temat:

  eddie fisher

Artykuły na temat: eddie fisher
 • "Jestem gruba"

  Jako bohaterka "Gwiezdnych wojen" Carrie Fisher walczyła z żołnierzami Imperium, Jabbą i Bobem Fett. Teraz największym wrogiem aktorki jest jej poszerzająca się talia.

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Burzliwe życie Elizabeth Taylor

  ...męża swojej przyjaciółce Debbie Reynolds. Muzyk Eddie Fisher szybko wpadł w jej ramiona, ale równie szybko z nich wypadł... Komentując ten związek, aktorka nie siliła się na grzeczności i subtelność. Zapytana: "Czemu zadałaś się z Fisherem?", odpowiedziała: "A co, miałam spać sama?". Skandal miał swoją cenę - 31. ceremonię rozdania Oscarów Taylor opuściła bez lauru zwycięstwa, za to z etykietką...

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • Perypetie dwóch par małżeńskich

  Nowożeńcy, Jeff (Eddie Kaye Thomas) i Steph (Kat Foster) Woodcock zamieszkują w sąsiedztwie pary weteranów, Eddie'ego (Brad Garrett) i Joy (Joely Fisher) Stark, którzy w związku małżeńskich wytrwali już 25 lat. Obie rodziny łączy odtąd nie tylko wspólne osiedle, ale też podobna praca, bo Jeff obejmuje posadę wicedyrektora w tej samej szkole, w której Eddie pracuje jako nauczyciel. A poza tym...

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Nowa numeracja biustonoszy?

  Jako bohaterka "Gwiezdnych wojen" Carrie Fisher walczyła z żołnierzami Imperium, Jabbą i Bobem Fett. Teraz największym wrogiem aktorki jest jej poszerzająca się talia.

 • Księżniczka Leia sprzedaje "Gwiezdne wojny"

  Carrie Fisher, pamiętna księżniczka Leia z trylogii "Gwiezdne wojny" postanowiła wystawić na aukcję swoje prywatne pamiątki związane z realizacją słynnych filmów. Licytację przygotuje dom aukcyjny Sotheby, a przedmioty zostaną sprzedane online. Wśród unikalnych pamiątek znajduje się między innymi podpisany przez Carrie Fisher album z wycinkami dotyczącymi prac nad gwiezdną trylogią , a także

 • Paul Simon, amerykański wokalista i kompozytor, w przeszłości połowa słynnego duetu Simon & Garfunkel, przez wiele lat nie mógł znaleźć odpowiedniej partnerki życiowej. Po nieudanych związkach zakończonych rozwodami, artysta wreszcie trafił na tę jedyną, która dała mu prawdziwe szczęście.

 • Perypetie dwóch par małżeńskich

  18 grudnia Polsat rozpoczął emisję nowego serial u komediowego - "Dopóki śmierć nas nie rozłączy". Serial opowiada o różnorodnych perypetiach dwóch par małżeńskich z sąsiedztwa, weteranów z 25-letnim stażem i nowożeńców, którzy są jeszcze zaślepieni miłością.

Zdjęcia na temat: eddie fisher
Wideo na temat: eddie fisher
 • Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

  Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan. Film w polskiej wersji językowej. Reżyseria: Michael Apted ("Świat to nie wszystko", "Goryle we mgle").

 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...