• Informacje na temat:

  eddie fisher producent

Artykuły na temat: eddie fisher producent
 • Perypetie dwóch par małżeńskich

  Nowożeńcy, Jeff (Eddie Kaye Thomas) i Steph (Kat Foster) Woodcock zamieszkują w sąsiedztwie pary weteranów, Eddie'ego (Brad Garrett) i Joy (Joely Fisher) Stark, którzy w związku małżeńskich wytrwali już 25 lat. Obie rodziny łączy odtąd nie tylko wspólne osiedle, ale też podobna praca, bo Jeff obejmuje posadę wicedyrektora w tej samej szkole, w której Eddie pracuje jako nauczyciel. A poza tym...

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • Perypetie dwóch par małżeńskich

  18 grudnia Polsat rozpoczął emisję nowego serial u komediowego - "Dopóki śmierć nas nie rozłączy". Serial opowiada o różnorodnych perypetiach dwóch par małżeńskich z sąsiedztwa, weteranów z 25-letnim stażem i nowożeńców, którzy są jeszcze zaślepieni miłością.

 • OneRepublic w Polsce! Sprawdź ceny biletów

  Zespół Ryana Teddera wystąpi 2 listopada na warszawskim Torwarze.

 • Najpotężniejsi ludzie Hollywood

  Amerykański magazyn Premiere ogłosił listę 100 najpotężniejszych ludzi Hollywood. Na pierwszym miejscu znalazł się Sumner Redstone, 77-letni prezes firmy Viacom. Większość listy, a przede wszystkim pierwsza dziesiątka, zdominowana jest właśnie przez szefów studiów filmowych bądź potentatów medialnych.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.