• Informacje na temat:

  eddie griffin

Artykuły na temat: eddie griffin
 • Straszny Leslie Nielsen!

  Leslie Nielsen, gwiazda cyklu "Naga broń" , znalazł się w obsadzie trzeciej części "Strasznego filmu" . Trwają już zdjęcia w Kanadzie, obraz będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. Wytwórnia Dimension Films podjęła już decyzję o nakręceniu czwartego epizodu opowieści.

 • Dwóch Bondów na planie

  Na planie filmu "The League of Extraordinary Gentlemen" spotka się dwóch agentów 007. W obrazie będącym adaptacją rysunkowej opowieści autorstwa Alana Moore'a, pojawi się wiele postaci z literatury popularnej. W roli Allana Quartermaina w filmie wystąpi Sean Connery. Według najnowszych informacji w walce z szaleńcem chcącym przejąć władzę na światem bohaterowi pomagać będzie... przodek Jamesa Bonda, agent "Campion Bond"!

 • "John Q." już w polskich kinach

  Dramat "John Q." , z tegorocznym zdobywcą Oscara Denzelem Washingtonem w roli głównej, wchodzi w piątek, 24 maja, na ekrany polskich kin. Jest to opowieść o człowieku, robiącym wszystko, aby uratować syna, który wymaga natychmiastowego przeszczepu serca.

 • Doktor Jekyll ratuje świat

  Już od pewnego czasu informujemy o pracach nad filmem "The League of Extraordinary Gentlemen", który będzie adaptacją rysunkowej opowieści autorstwa Alana Moore'a. Reżyserem historii jest Stephen Norrington ("Blade - wieczny łowca", "Ghost Rider"). Ostatnio producenci poinformowali, iż do Seana Connery'ego ( "Twierdza" , "Szukając siebie" ), który wystąpi w głównej roli, dołączył kolejny aktor.