• Informacje na temat:

  eddie murphy komik

Artykuły na temat: eddie murphy komik
 • Murphy zrobił test DNA

  Eddie Murphy (46 l.) musiał opuścić wczorajszą premierę "Shreka Trzeciego" w Londynie, ponieważ był wtedy w klinice w Los Angeles, aby przeprowadzić badania, które ostatecznie dowiodą, czy jest ojcem dziecka eks-Spice Girl, Melanie Brown (32 l.).

 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • Mel B doprowadzona do łez

  Eddie Murphy nie wierzy, że jest ojcem urodzonego kilka dni temu dziecka piosenkarki. Mel B jest załamana. W grudniu bardzo przeżyła zerwanie z Eddiem Murphy, a teraz została zmuszona do poddania testom DNA swojej córeczki, które mają potwierdzić ojcostwo Murphy'ego.

 • Eddie Murphy zagra Richarda Pryora

  Eddie Murphy wcieli się w postać swego idola - legendarnego komika Richarda Pryora w biograficznym filmie w reżyserii Billa Condona ("Dreamgirls").

 • Eddie Murphy poprowadzi Oscary

  Eddie Murphy będzie gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów 2012. O decyzji poinformowali we wtorek, 6 września, producenci oscarowej gali: Brett Ratner i Don Mischer

 • Murphy dementuje

  Eddie Murphy zdementował twierdzenia wielu gazet amerykańskich, że jego kariera znalazła się na równi pochyłej, ponieważ zarobił tak dużo pieniędzy, iż poświęca ich inwestowaniu cały swój czas.

 • M. Carey i E. Murphy: Tylko przyjaciele?

  Pod koniec sierpnia pojawiły się pogłoski, że 35-letnią wokalistkę Mariah Carey i 44-letniego aktora Eddie Murphy'ego łączy romans. Zaprzeczyła temu jednak Carey twierdząc, że od czasu wręczenia nagród MTV Video Music Awards w Miami, gdzie widziano ich razem, nie spotkała się z popularnym komikiem. "Jesteśmy tylko przyjaciółmi" - twierdzi wokalistka.

 • Spice Girl wyjdzie za mąż

  Melanie Brown (32 l.) szybko otarła łzy po burzliwym rozstaniu z komikiem Eddiem Murphym. Wokalistka Spice Girls planuje poślubić swojego nowego chłopaka.

 • Wyśmieją Szymona Majewskiego

  Na pierwszym ogólnopolskim festiwalu stand-upu, czyli amerykańskiej wersji kabaretu, publiczność będą rozbawiać czołowi polscy komicy. Impreza rozpocznie się w czwartek, 19 kwietnia, w Warszawie.

 • Eddie Murphy: Ktoś go jeszcze pamięta?

  Spektakularne triumfy w aktorskiej karierze Eddie'ego Murphy'ego przeplatają się z nieoczekiwanymi i długotrwałymi zapaściami. Pomimo tego - według wyliczeń niektórych statystyków - jest on najbardziej dochodową gwiazdą w historii kina. Sławny na całym świecie komik obchodził w niedzielę, 3 kwietnia, 50. urodziny.

Zdjęcia na temat: eddie murphy komik
Wideo na temat: eddie murphy komik
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...