• Informacje na temat:

  eddie murphy komik

Artykuły na temat: eddie murphy komik
 • Eddie Murphy powraca do stand-upu

  Eddie Murphy, podobnie do wielu słynnych filmowych komików, zaczynał swoją karierę od stand-upu. Teraz, po latach od swojego ostatniego występu w tej formie komediowej, Murphy ponownie stanie przed mikrofonem. Wszystko za sprawą organizowanego przez Byrona Allena charytatywnego wydarzenia zatytułowanego „Feeding America Comedy Festival”.

 • ​Eddie Murphy drwi z Billa Cosby'ego

  Na ten wieczór czekali wszyscy fani legendarnego programu "Saturday Night Live". Po raz pierwszy od 35 lat do roli prowadzącego show powrócił Eddie Murphy. Aktor w początkowym monologu zadrwił z Billa Cosbyego. Nie spodobało się to przedstawicielom komika.

 • Eddie Murphy zagra Richarda Pryora

  Eddie Murphy wcieli się w postać swego idola - legendarnego komika Richarda Pryora w biograficznym filmie w reżyserii Billa Condona ("Dreamgirls").

 • Eddie Murphy po raz dziewiąty zostanie ojcem

  Hollywoodzki aktor, Eddie Murphy, jest ojcem ośmiorga dzieci, a wkrótce przybędzie mu kolejna pociecha. Jego ukochana, 36-letnia Paige Butcher, jest w ciąży. Dziecko ma przyjść na świat w maju.

 • Eddie Murphy: Ktoś go jeszcze pamięta?

  Spektakularne triumfy w aktorskiej karierze Eddie'ego Murphy'ego przeplatają się z nieoczekiwanymi i długotrwałymi zapaściami. Pomimo tego - według wyliczeń niektórych statystyków - jest on najbardziej dochodową gwiazdą w historii kina. Sławny na całym świecie komik obchodził w niedzielę, 3 kwietnia, 50. urodziny.

 • Eddie Murphy poprowadzi Oscary

  Eddie Murphy będzie gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów 2012. O decyzji poinformowali we wtorek, 6 września, producenci oscarowej gali: Brett Ratner i Don Mischer...

 • Eddie Murphy poprowadzi Oscary?

  Jednym z prowadzących 84. ceremonię rozdania Oscarów może być Eddie Murphy. Trwają rozmowy z gwiazdorem, który wykazał duże zainteresowanie tą propozycją.

 • Wayans zagra legendarnego komika

  Negocjacje dotyczące zagrania czarnoskórego komika są już w mocno zaawansowanej fazie. Do głównej roli przymierzał się między innymi Eddie Murphy, ale w końcu zrezygnował z udziału w filmie(...) Bill Condon. Richard Pryror urodził się 1 grudnia 1940 roku w Peorii. Sławę zdobył występując jako komik w nocnych klubach. W latach 60. stał się czołową czarnoskórą gwiazdą rozrywki. Słynął...

 • Eddie Murphy: Najlepsze i najgorsze kreacje

  Spektakularne triumfy w aktorskiej karierze Eddie'ego Murphy'ego przeplatają się z nieoczekiwanymi i długotrwałymi zapaściami. Pomimo tego - według wyliczeń niektórych statystyków - jest on najbardziej dochodową gwiazdą w historii kina. W niedzielę, 3 kwietnia, gwiazdor świętuje 55. urodziny i z tej okazji postanowiliśmy dokonać przeglądu jego najciekawszych ekranowych kreacji. Z bogatego dorobku...

 • Eddie Murphy pozywa Mel B

  Sądowej opery mydlanej ciąg dalszy. Tym razem to Eddie Murphy pozywa Mel B, zarzucając członkini odrodzonego właśnie Spice Girls wymuszenie i próbę zniesławienia.

Zdjęcia na temat: eddie murphy komik