• Informacje na temat:

  eddie murphy plotki

Artykuły na temat: eddie murphy plotki
 • Eddie Murphy ma gdzieś własne dziecko

  Eddie Murphy (45 l.) został uznany oficjalnie ojcem dziecka swojej byłej dziewczyny Mel B. (32 l.), ale mało się tym przejął.

 • Nowy Batman. To tylko plotki

  Eddie Murphy, Shia LaBeouf , Rachel Weisz? Alan Horn - prezydent Warner Bros - rozwiewa wątpliwości dotyczące prasowych rewelacji odnośnie sequela "Mrocznego rycerza".

 • Mel B doprowadzona do łez

  Eddie Murphy nie wierzy, że jest ojcem urodzonego kilka dni temu dziecka piosenkarki. Mel B jest załamana. W grudniu bardzo przeżyła zerwanie z Eddiem Murphy, a teraz została zmuszona do poddania testom DNA swojej córeczki, które mają potwierdzić ojcostwo Murphy'ego.

 • Mariah Carey z Eddiem Murphy'm?

  Chyba szykuje się gwiazdorski romans. Po niedzielnej (28 sierpnia) imprezie MTV Video Music Awards w Miami w jednym z nocnych klubów razem pojawili się Mariah Carey i słynny amerykański aktor komediowy Eddie Murphy. Według świadków, oboje mieli się wyraźnie ku sobie.

 • Serialowy przewodnik: Premiery, daty, opisy odcinków

  .... Żona nie wyraża jednak zgody na kolejny zabieg. Swoją decyzję motywuje tym, że jej mąż nie chciałby funkcjonować jako inwalida. Melendez, Shaun i Jared opatrują rany poparzonej muzułmanki. Murphy(...). Jarl Haraldson zezwala wojownikom na kolejną wyprawę. Elif odc.308-312 Erkut rozsiewa plotki, że Zeynep go poślubi jak tylko dostanie rozwód. Veysel próbuje wymusić na Necdecie przyznanie się do...

 • Eddie Murphy: Romans ze "Spicetką"

  Podstarzały hollywoodzki gwiazdor Eddie Murphy (45 l., "Dr Dolittle" ) spotyka się z byłą gwiazdą Spice Girls - Melanie Brown (31 l.) - taką informację podały zagraniczne media. Znana pod pseudonimem "Scary Spice" wokalistka w zeszłym roku przeniosła się do Los Angeles.

 • Gwiazdy, które... uśmiercono!

  Pudzianowskiego. Eddie Murphy Aktor ma wyjątkowe "szczęście" do bycia uśmiercanym. W internecie informacja o jego rzekomej śmierci pojawiała się już... 5 razy! Ostatnio Murphy "zginął" w 2012

 • Murphy w kolejnym "Batmanie"?

  Amerykański aktor Eddie Murphy zdementował pogłoski, że stara się o rolę Człowieka-Zagadki w następnej części przygód "Batmana".

 • Serialowy przewodnik

  ...pułapkę na doktora Wellsa. Cisco zgadza się pełnić rolę przynęty, przez co znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W tym samym czasie Eddie podejmuje ważną decyzję dotyczącą Iris. Grimm 2 odc.7 Wszystko wskazuje na to, że Bill Granger pobił swoją żonę i uprowadził córkę. Mężczyzna próbuje uciec z dziewczynką i po drodze morduje pracownika stacji benzynowej. Pod nieobecność Rosalee Eddie...

 • M. Carey i E. Murphy: Tylko przyjaciele?

  Pod koniec sierpnia pojawiły się pogłoski, że 35-letnią wokalistkę Mariah Carey i 44-letniego aktora Eddie Murphy'ego łączy romans. Zaprzeczyła temu jednak Carey twierdząc, że od czasu wręczenia nagród MTV Video Music Awards w Miami, gdzie widziano ich razem, nie spotkała się z popularnym komikiem. "Jesteśmy tylko przyjaciółmi" - twierdzi wokalistka.

Wideo na temat: eddie murphy plotki
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...