• Informacje na temat:

  eddie murphy reżyser

Artykuły na temat: eddie murphy reżyser
 • "Ostry dyżur": 25 lat minęło...

  ...gwiazdą telewizji. Występował w serialach ("Inny świat", "The Human Factor", "Prawnicy z Miasta Aniołów" czy "W kręgu podejrzeń") i filmach (m.in. "Książę w Nowym Jorku" z Eddie Murphym). Choć dzięki(...) prawie dwadzieścia lat - w 1993 r. zainteresował się nim Steven Spielberg, który planował nakręcić film. Z czasem jednak projekt ewoluował z kinowego w telewizyjny. Wówczas reżyser oddał "Ostry dyżur...

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • Eddie Murphy zrywa z kinem

  Znany amerykański aktor, Eddie Murphy ogłosił, że zrywa z kinem i chce zająć się musicalem.

 • Eddie Murphy nie poprowadzi Oscarów

  Nominacje do Oscarów nie zostały jeszcze ogłoszone, ale jeśli zamieszanie wokół ceremonii ich rozdania może na cokolwiek wskazywać, to zapewne będzie to ciekawe show. W środę, 10 listopada, z roli prowadzącego 84. ceremonii rozdania tych nagród zrezygnował Eddie Murphy.

 • Eddie Murphy w przedszkolu

  Eddie Murphy, jeden z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów komediowych, przygotowuje się do kolejnej produkcji. Po sukcesie takich przebojów, jak "Dr Dollitle" czy "Gruby i chudszy 2: The Klumps" aktor wystąpi w komedii familijnej "Daddy Day Care", opowiadającej o mężczyźnie prowadzącym przedszkole.

 • "Pookie Poo" na dużym ekranie

  Tim Story ( "Barbershop" ) być może będzie reżyserem kinowej wersji odcinka telewizyjnej kreskówki "Pookie Poo". W pełnometrażowym wydaniu opowieść będzie nosiła tytuł "Ralph". Mówi się, że projektem zainteresowany jest sam Eddie Murphy ( "Daddy Day Care" ).

 • Janssen, Murphy i Wilson w szpiegowskiej komedii

  W Hollywood trwają przygotowania do realizacji nowej szpiegowskiej komedii "I Spy". Film ma być kinową wersją serial u, który z dużym powodzeniem był emitowany w amerykańskiej telewizji w latach 1965-68. Jak donosi magazyn The Hollywood Reporter , główne role zgodzili się zagrać Famke Janssen ( "GoldenEye" ), Eddie Murphy ( "Dr Dolittle 2" ) i Owen Wilson ( "Kowboj z Szanghaju" ).

 • Jennifer Tilly straszy

  Jennifer Tilly ( "Zakazana namiętność" ) dołączy do Eddiego Murphy w filmie "The Haunted Mansion", który powstaje dla wytwórni Disney'a. Prace na planie opowieści rozpoczynają się 6 stycznia 2003 roku w Los Angeles.

 • "Shrek 3": Znamy szczegóły

  Wytwórnia DreamWorks Animation ogłosiła tytuł trzeciej części przygód Shreka. Brzmi on "Shrek Trzeci" ("Shrek the Third"), a premierę zaplanowano na 18 maja 2007 roku. Obraz udźwiękowią: Mike Myers (Shrek), Cameron Diaz (Fiona), Eddie Murphy (Osiołek), Antonio Banderas (Kot w butach) i Justin Timberlake (Król Artur).

 • Po raz dziewiąty poprowadzi Oscary

  Amerykański komik Billy Crystal zastąpił Eddiego Murphyego w roli gospodarza przyszłorocznej gali rozdania Oscarów, prestiżowych nagród amerykańskiej Akademii Filmowej.

Wideo na temat: eddie murphy reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.