• Informacje na temat:

  eddie vedder muzyk

Artykuły na temat: eddie vedder muzyk
 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Novoselic i Vedder wspierają nastolatków

  Krist Novoselic, były basista Nirvany oraz Eddie Vedder, wokalista Pearl Jam, postanowili wesprzeć kampanię na rzecz wolności nastolatków. Obaj muzycy występują przeciwko zakazowi wpuszczania na imprezy i koncerty rockowe osób poniżej 15. roku życia.

 • Pearl Jam z klawiszowcem w składzie

  Eddie Vedder i jego koledzy z formacji Pearl Jam kontynuują prace nad swoim kolejnym albumem. W studiu pomaga im niejaki Boom, klawiszowiec, który prawdopodobnie został już oficjalnym członkiem zespołu. Premiera płyty nagranej z jego udziałem zapowiedziana jest na 18 listopada.

 • Pearl Jam: Prezent dla fanów

  Jeszcze w tym roku ukaże się podwójny album z nagraniami grupy Pearl Jam, które dotąd nie znalazły się na żadnej z jej studyjnych płyt. Tak zapowiada gitarzysta Mike McCready. Tymczasem wokalista Eddie Vedder udzielił wywiadu, w którym dość obszernie odniósł się do tragedii, do jakiej doszło podczas pamiętnego koncertu grupy na festiwalu Roskilde, w 2000 roku.

 • Pearl Jam: Plany na 2002 rok

  Już za trzy tygodnie członkowie amerykańskiej formacji Pearl Jam zaszyją się w studiu nagraniowym i rozpoczną pracę nad swoim kolejnym albumem. Płyta, która powinna ukazać się jeszcze w tym roku, będzie ostatnią, jaką zespół nagra dla wytwórni Epic. Po jej wydaniu kontrakt wygaśnie i jak na razie nie wiadomo, czy Eddie Vedder i jego koledzy zdecydują się na jego przedłużenie. Muzycy rozważają

 • Pearl Jam: Nowy album w przyszłym roku

  Eddie Vedder i jego koledzy z amerykańskiej formacji Peral Jam kończą już prace nad swoim kolejnym albumem. W kwietniu muzycy znów wejdą po krótkiej przerwie do studia i nadadzą następcy płyty "Binaural" ostateczny kształt. Niestety, album nie ukaże się w tym roku.

 • Pearl Jam: Wiem, że będziesz gwiazdą

  Pod koniec marca na polskim rynku ukazała się książka "Pearl Jam Twenty", oficjalna biografia Pearl Jam, grupy, która nie tylko swą muzyką, ale i postawą udowodniła, że poczuciu misji w rock and rollu, poza rozrywką, można nadać zupełnie nowe znaczenie. W naszym serwisie możecie przeczytać obszerne fragmenty "Rozdziału 1991".

 • Eddie Vedder po Tomie Cruisie

  Cameron Crowe, reżyser takich kasowych obrazów, jak "Jerry Macguire" czy "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem w rolach głównych, pracuje nad filmem o Pearl Jam.

 • 20 lat Pearl Jam: To dopiero początek

  Od fana (reżysera Camerona Crowe'a) dla fanów. Film "Pearl Jam Twenty" to niesamowita, pełna emocji kopalnia wiedzy dla sympatyków jednej z legend nurtu grunge. Ależ to się ogląda!

 • Pearl Jam: Akustycznie na płycie

  Grupa Pearl Jam przygotowała kolejną niespodziankę dla swych fanów. Niebawem ukaże się dwupłytowy album z zapisem akustycznego koncertu, jaki Eddie Vedder i spółka dali jesienią 2003 roku w rodzinnym Seattle.

Wideo na temat: eddie vedder muzyk
 • Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

  Trzecia z cyklu ekranizacji słynnych książek C.S. Lewisa. Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa Pevensie i księcia Kaspiana, którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew Aslan. Film w polskiej wersji językowej. Reżyseria: Michael Apted ("Świat to nie wszystko", "Goryle we mgle").

 • Uprowadzona Alice Creed

  Brytyjski thriller opowiadający o porwaniu młodej kobiety przez dwóch byłych skazanych. Scenariusz do filmu oraz reżyseria to dzieło J Blakesona a główne role grają Gemma Arterton, jako uprowadzona Alice Creed oraz Martin Compston i Eddie Marsan jako Danny i Vic - jej porywacze. Film otwiera scena, w której Danny i Vic leżą na wykładzinie vana. Później widzimy ich kupujących wiertarkę, materac i inne rzeczy, które pomogą im w późniejszym przygotowaniu miejsca przetrzymywania. Potem porywają...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.