• Informacje na temat:

  edmund aldona

Artykuły na temat: edmund aldona
 • Aldona Orman, choć gra Barbarę Milecką w "Klanie", na stołecznych salonach bywa dość rzadko. - Wolę poświęcić czas córce. Lubimy być razem, podróżować albo zwyczajnie rozmawiać - tłumaczy(...) przekonaniem! - podkreśla aktorka, która mamą została po 40. roku życia. Starszego o 18 lat Edmunda poznała 12 lat temu. - Pojechaliśmy z Teatrem Kwadrat na spektakl do Bydgoszczy. Po przedstawieniu...

 • "Klan": "Piersi cudo, cudeńko". Aldona Orman kipi seksem na Mauritiusie!

  Wypoczywająca właśnie na Mauritiusie Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", codziennie raczy fanów pięknymi zdjęciami z wyprawy na najbardziej znaną wyspę Oceanu Indyjskiego. Nie szczędzi przy tym internautom widoku swego opalonego ciała... - Zawsze piękna i seksowna - zachwycają się panowie obserwujący profile aktorki na Instagramie i Facebooku.

 • Powrót Barbary

  Po ośmiu latach nieobecności do pracy na planie "Klanu" wraca Aldona Orman, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Jako Barbara Milecka niespodziewanie pojawi się w życiu swojego męża Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski).

 • "Marzenia trzymają przy życiu"

  Aldona Orman zniknęła na chwilę z ekranów, by zająć się nowo narodzoną córeczką. Już w styczniu piękną aktorkę zobaczymy w serialu "Ojciec Mateusz", a niebawem w nowej polskiej komedii. Nam opowiada o karierze, marzeniach i o tym, co jest w życiu ważne, a co zupełnie bez znaczenia.

 • Tajemnicza przeszłość

  Z jej bohaterką z "Klanu" łączy ją przede wszystkim zamiłowanie do podróży. Zwiedziła niemal cały świat, a do serca najbardziej przypadła jej Azja. - Niebawem znów wyruszam na jedną z tamtejszych wysepek, gdzie można na chwilę zapomnieć o naszej jesieni - mówi Aldona Orman.

Zdjęcia na temat: edmund aldona
Wideo na temat: edmund aldona
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Histeria - Romantyczna historia wibratora

  W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem "zelektryzował" nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku, w szczytowym okresie wiktoriańskiej pruderii i u zarania wieku elektryczności. W Londynie, młody lekarz...

Dyskusje na temat: edmund aldona
 • Re: "Klan": Aldona Orman przeżyła śmierć kliniczną!

  Antoni Macierewicz lubi otaczać się młodszymi mężczyznami, widać praca z nimi przynosi mu radość. I wszystko wskazuje na to, że znalazł sobie kolejnego przyjaciela - tym razem jednak nie w polityce, a w show biznesie. Edmund Janniger, Bartłomiej Misiewicz, a teraz on? Zdaje się, że Antoni Macierewicz znalazł kolejnego, wiernego towarzysza. Zaczęło się od pochwal polityka, teraz polityk chwali