• Informacje na temat:

  edmund baranowski

Artykuły na temat: edmund baranowski
 • "Miasto44": Zdjęcia niemal skończone

  Zdjęcia do "Miasta44", produkcji Jana Komasy o powstaniu warszawskim, zakończą się w przyszłym tygodniu - powiedziała drugi reżyser filmu Nadia Lebik. Opowiadała ona również m.in. o przygotowaniach do kręcenia sceny w kanale. Zwróciła uwagę, że część obsady stanowią Niemcy.

 • Powstańcy protestują przeciwko koncertowi Madonny

  Koncert Madonny, który ma się odbyć w Warszawie na Stadionie Narodowym 1 sierpnia, w rocznicę powstania warszawskiego, wzbudza coraz więcej kontrowersji.

 • Tusk wspiera nowy film Komasy

  Donald Tusk spotkał się w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego z inicjatorami i twórcami filmu "Miasto", opowiadającego o wydarzeniach zapoczątkowanych 1 sierpnia 1944 roku.

 • "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  Zdjęcia do opowiadającego o powstaniu warszawskim "Miasta44" w reż. Jana Komasy rozpoczną się w stolicy w sobotę na ul. Stalowej. W obsadzie filmu znajdą się m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. Premiera odbędzie się 1 sierpnia 2014 r. na Stadionie Narodowym.

Wideo na temat: edmund baranowski
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Histeria - Romantyczna historia wibratora

  W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem "zelektryzował" nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku, w szczytowym okresie wiktoriańskiej pruderii i u zarania wieku elektryczności. W Londynie, młody lekarz...